Aktualności

W siatkówce najlepsi gimnazjaliści z „piątki”
2017-02-21
Rozstrzygnięto miejskie finały gimnazjalistów w siatkówce dziewcząt i chłopców. W hali Gimnazjum nr 5 najlepsze okazały się zawodniczki gospodarzy, pokonując drużynę Gimnazjum nr 6 bez straty seta. Także drużyna chłopców z „piątki” nie miała sobie równych, rozbijając bez straty seta gimnazjalistów z „trójki”.

Zwycięskie drużyny powalczą w finałach rejonowych, które odbędą się 27 lutego i 10 marca w hali Gimnazjum nr 5.
Pozostałe artykuły

Gala Miss AWF była fantastyczna, a jury miało nie lada wyzwanie by wybrać tę najpiękniejszą.

W ramach projektu "Edu Biała Podlaska", który koordynuje pani Magdalena Nowosielska, nauczycielka IV LO im. S. Staszica przedszkolaki wzięły udział w I edycji konkursu kodowania „Bialskie Przedszkolaki Bystrzaki”.

Szanowni Uczestnicy Rowerowej Stolicy Polski,

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej w wyjątkowy sposób świętowali Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą sportowego wydarzenia, które zorganizowano przy wsparciu Edyty...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.