Aktualności

Młodzi siatkarze z całej Polski będą trenować w Białej Podlaskiej
2016-07-20
Po raz czwarty w okresie wakacji odbędą się „Kampy” Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, powołanych z inicjatywy PZPS oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, przy współpracy z samorządami terytorialnymi. W tym roku do zorganizowania centralnego zgrupowania wybrano Białą Podlaską.

Obóz skupia szerokie grono uczniów, którzy w siatkówkę grają na wyższym poziomie i w większości uczęszczają do klas ze specjalistycznym siatkarskim wychowaniem fizycznym. Tym razem 80 najzdolniejszych chłopców i 80 utalentowanych dziewcząt z całej Polski (a wśród nich zawodnicy i zawodniczki S.O.S. z naszego miasta) zrealizuje siatkarski „Kamp” od 20 do 31 lipca w Białej Podlaskiej. Chłopcy szlifować będą swoje siatkarskie umiejętności na obiektach sportowych AWF, zaś dziewczęta na obiektach PSW.

Opiekę wychowawczą i treningową nad młodymi zawodnikami zapewniają trenerzy - najlepsi fachowcy pracujący w młodzieżowej siatkówce, którzy będą działać pod kierunkiem Zbigniewa Krzyżanowskiego – szefa szkolenia oraz Waldemara Wspaniałego – szefa Projektu S.O.S., zasłużonego trenera reprezentacji Polski.

Pozostałe artykuły

Gala Miss AWF była fantastyczna, a jury miało nie lada wyzwanie by wybrać tę najpiękniejszą.

W ramach projektu "Edu Biała Podlaska", który koordynuje pani Magdalena Nowosielska, nauczycielka IV LO im. S. Staszica przedszkolaki wzięły udział w I edycji konkursu kodowania „Bialskie Przedszkolaki Bystrzaki”.

Szanowni Uczestnicy Rowerowej Stolicy Polski,

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej w wyjątkowy sposób świętowali Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą sportowego wydarzenia, które zorganizowano przy wsparciu Edyty...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.