Aktualności
Krucza już gotowa. Sfinalizowano kolejną ważną inwestycję drogową
2016-06-21
Budowę ulicy Kruczej realizowano na odcinku od skrzyżowania z ulicą Podleśną do skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia w Białej Podlaskiej. Łączna długość odcinka to 325 metrów. Prace ruszyły już w listopadzie 2015 roku, a koniec inwestycji udało się przyspieszyć o półtora miesiąca względem wstępnych planów.

Bialskie przedsiębiorstwo Transbet wykonało nawierzchnię z krawężnikami oraz kratkami deszczowymi. Wartość wykonanych robót to blisko 560 tys. zł. Obok ukończonej już budowy ul. Górnej oraz realizowanej Al. Armii Krajowej, to najdroższa tegoroczna inwestycja drogowa miasta.
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.