Aktualności
Wyłonili laureatów turniejów w tenisie i piłce nożnej
2016-06-17
Bialski Szkolny Związek Sportowy rozstrzygnął rywalizację dziewcząt i chłopców w tenisie ziemnym szkół podstawowych oraz piłce nożnej licealistów. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 oraz 2, a także młodzież z I LO i Akademickiego LO w Białej Podlaskiej.

Wśród dziewcząt ze szkół podstawowych najlepszymi tenisistkami okazały się Zofia Orlik (SP9), Julia Niźnikowska (SP2) oraz Natalia Arseniuk (SP6). Na dalszych pozycjach uplasowały się Ligia Banasiak (SP2), Dominika Kononiuk (SP9) oraz Michalina Wołosiuk (SP9).

W kategorii chłopców zwycięzcą finałów okazał się Mikołaj Natora (SP2). Drugie miejsce przypadło Jakubowi Niźnikowskiemu, a na podium znaleźli się jeszcze ex aequo Kacper Bechta (SP2) i Norbert Ramotowski (SP9). Stawkę zamknęli Sebastian Tomczyszyn (SP9), Mateusz Oremczuk (SP9), Hubert Rafał (SP5) oraz Mateusz Prokopiuk (SP5).

W rywalizacji piłkarskiej najlepsze okazały się zawodniczki Akademickiego LO, prowadzone przez Annę Sosnowską. Na drugiej pozycji uplasował się zespół z ZSZ nr 1, trenowany przez Mirosława Sobczuka, a trzecie miejsce wywalczyła ekipa ZDZ, której opiekunem jest Agnieszka Jakoniuk. Stawkę zamknęły zawodniczki II i I LO w Białej Podlaskiej.

Pierwsze miejsce w Licealiadzie chłopców wywalczyła drużyna I LO, trenowana przez Mirosława Wieliczuka. Na podium znalazły się jeszcze zespoły z II LO oraz ZSZ nr 1, kierowane przez Marka Romaniuka i Mirosława Sobczaka. W finałach wzięły także udział drużyny ZSZ nr 2, ZDZ oraz IV LO.
Pozostałe artykuły

Europejski Dzień e-Aktywności Obywatelskiej
2025-05-07

W Europejskim Dniu e-Aktywności Obywatelskiej przypomnijmy sobie, że z instytucjami można i warto kontaktować się drogą elektroniczną i korzystać z niezwykle praktycznych aplikacji.

Webinarium "Bezpieczne płatności w Internecie dla seniorów"
2025-05-07

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Bezpieczne płatności w Internecie dla seniorów – II termin” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.

Konferencja szkoleniowa na temat FASD
2025-05-07

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkocholowych Miasta Biała Podlaska zaprasza na konferencję szkoleniową pod hasłem „Dwa kroki do lepszego zrozumienia FASD: Charakterystyka, wyzwania i praktyczne wskazówki dla przedstawicieli oświaty” organizowaną pod patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka. Odbędzie się ona 23 maja o godz. 16:30 w sali 238 Urzędu Miasta Biała Podlaska.

Uroczystości z okazji 34 Pułku Piechoty
2025-05-07

Miejskie obchody Święta 34 Pułku Piechoty odbędą się 11 maja, a rozpoczną się o godz.10:15 spotkaniem przed pomnikiem 34 PP przy ul. Warszawskiej.

Gala Operowa "Mamma mia!". Bezpłatne wejściówki już do odbioru
2025-05-06

Od 6 maja 2025 r. można nabyć bezpłatne wejściówki na operową galę dla Mam - MAMMA MIA! Trzej tenorzy i sopran, będącą uwerturą do 7. Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.