Aktualności
Można już jeździć nową ul. Górną. Mieszkańcy czekali na tę inwestycję nawet kilkadziesiąt lat (WIDEO)
2016-05-16
To jedna z najdroższych inwestycji zrealizowanych w tym roku. Całość wykonanych prac pochłonęła ponad 1,1 mln zł. Projekt rozpoczęto już w październiku 2015 roku, a 10 maja odbył się oficjalny odbiór nawierzchni, na którą niektórzy z mieszkańców czekali nawet trzy dekady. Inwestycję zakończono o dwa miesiące wcześniej, niż zakładała umowa. Podobnie jak przebudowę chodnika przy ul. Sitnickiej, którym od kilku dni mogą bezproblemowo spacerować mieszkańcy.

Ulica Górna została wykonana na odcinku od ul. Podleśnej do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury. Łącznie 630 metrów wraz z kanalizacją deszczową. Roboty wykonała bialska firma Tre-DROM. Na początku kwietnia ruszyły także prace na 300 metrowym odcinku chodnika przy ul. Sitnickiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do ul. Królowej Jadwigi. Bialska firma wykonała prace za kwotę blisko 60 tys. zł.

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.