Jeszcze przed świętami uczniowie pierwszej klasy Społecznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza odwiedzili Urząd Miasta z życzeniami.
To wszystko jest efektem wspólnych rozmów organizatora imprez: Extomusic Event Agency oraz władz naszego miasta. W ostatnich dniach rozmawiano z białoruskim konsulacie w naszym mieście oraz w polskim konsulacie na Białorusi. Nie zabrakło spotkania z władzami Brześcia. Białorusini mogą spodziewać się dużej promocji festiwalu w przygranicznym mieście. Każdy z gości, który przyjedzie do Białej Podlaskiej będzie otoczony pełną opieką konsularną.
Pod koniec sierpnia Biała Podlaska przeżyje prawdziwy najazd gwiazd muzyki z lat 90. Podczas 90’ Festival on Tour zaprezentują się Fun Factory, Rednex i Dr. Alban. Na scenie usłyszymy też Stachursky'ego oraz DJ-ów: Quicksilvera i Marco.
KLIKNIJ, ABY KUPIĆ BILET NA 90' FESTIVAL ON TOUR!
Od końca stycznia w sprzedaży są już bilety na 90’Festival on Tour, który odbędzie się 27 sierpnia w Białej Podlaskiej. Można je kupować na stronie www.ontour.90festival.pl, w sieci Ticket Pro (m.in. w Empikach w całej Polsce) oraz w bialskich instytucjach kultury.
POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku
Za nami ostatnia odsłona dwuletniego projektu "PEREBORY. ODSŁONY – popularyzacja niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO", a była nim promocja książki Agnieszki Mikszty, etnograf Muzeum Południowego Podlasia.
Spotkanie świąteczne u Wojewody Lubelskiego Krzysztofa Komorskiego było okazją nie tylko do złożenia okolicznościowych życzeń, ale także do podsumowania dotychczasowych działań. Podczas wydarzenia...
W klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili uczestników wczorajszego spotkania w Bursie Szkolnej w Białej Podlaskiej uczniowie oraz zaproszeni goście.
Konsekwentnie rozwijamy szkolnictwo zawodowe w naszym mieście, dbając o kompetencje młodych ludzi i ich pewny start na rynku pracy. W ramach projektu „Wdrożenie programów rozwojowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe w MOF Biała Podlaska”, realizowanego z udziałem środków Unii Europejskiej, uczniowie i nauczyciele zdobywają cenne kwalifikacje. Możliwości dla uczniów:





