Blisko 150 rowerzystów wzięło udział w 16. edycji Rajdu im. J. I. Kraszewskiego, którego celem było Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie. Cykliści ruszyli w trasę, by...
IV LO będzie świętowało 25-lecie istnienia. Główne obchody we wrześniu
2016-03-14
Prezydent Dariusz Stefaniuk jako absolwent jest honorowym przewodniczącym komitetu organizacyjnego obchodów 25-lecia IV LO. Najważniejszym wydarzeniem świętowania jubileuszu będzie pierwszy w historii liceum Zjazd Absolwentów. Obchody potrwają dwa dni, a rozpoczną się msza świętą. W ramach uroczystości jubileuszowych odbędzie się także koncert na Placu Wolności.
– Każdy z nas stara się kibicować szkole, której jest absolwentem. Bardzo się cieszę, że to Staszic będzie obchodził tak piękną uroczystość. Jako prezydent mam ten zaszczyt, że mogę być przewodniczącym komitetu wspólnie z dyrektorem szkoły – mówi prezydent Dariusz Stefaniuk.
Nad przygotowaniami do wydarzenia czuwa komitet, w którego gronie oprócz prezydenta i dyrektora szkoły Stanisława Romanowskiego, znaleźli się byli dyrektorzy placówki: Romuald Jarocki, Waldemar Mazur i Grażyna Cybulska, wieloletnia wicedyrektor. Główne uroczystości związane z jubileuszem odbędą się 16 i 17 września.
W organizację wydarzeń rocznicowych włączą się także absolwenci, nauczyciele i inni pracownicy szkoły, a także rodzice i przedstawiciele samorządu. Łącznie w pracę komitetu zaangażowanych będzie kilkadziesiąt osób.
Od kilku tygodni działa już facebookowych fanpage obchodów, na którym pojawiają się archiwalne zdjęcia absolwentów. Stworzono także specjalny logotyp, który będzie promował wrześniowe wydarzenie.
POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku
IV LO działa od 1 września 1991 roku. Dwa lata od otwarcia powstały pierwsze klasy artystyczne. W 1994 roku placówka otrzymała z rąk Kuratora Oświaty Bialskopodlaskiego sztandar oraz imię Stanisława Staszica.
– Każdy z nas stara się kibicować szkole, której jest absolwentem. Bardzo się cieszę, że to Staszic będzie obchodził tak piękną uroczystość. Jako prezydent mam ten zaszczyt, że mogę być przewodniczącym komitetu wspólnie z dyrektorem szkoły – mówi prezydent Dariusz Stefaniuk.
Nad przygotowaniami do wydarzenia czuwa komitet, w którego gronie oprócz prezydenta i dyrektora szkoły Stanisława Romanowskiego, znaleźli się byli dyrektorzy placówki: Romuald Jarocki, Waldemar Mazur i Grażyna Cybulska, wieloletnia wicedyrektor. Główne uroczystości związane z jubileuszem odbędą się 16 i 17 września.
W organizację wydarzeń rocznicowych włączą się także absolwenci, nauczyciele i inni pracownicy szkoły, a także rodzice i przedstawiciele samorządu. Łącznie w pracę komitetu zaangażowanych będzie kilkadziesiąt osób.
Od kilku tygodni działa już facebookowych fanpage obchodów, na którym pojawiają się archiwalne zdjęcia absolwentów. Stworzono także specjalny logotyp, który będzie promował wrześniowe wydarzenie.
POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku
IV LO działa od 1 września 1991 roku. Dwa lata od otwarcia powstały pierwsze klasy artystyczne. W 1994 roku placówka otrzymała z rąk Kuratora Oświaty Bialskopodlaskiego sztandar oraz imię Stanisława Staszica.
Pozostałe artykuły
Dzień otwarty w schronisku „Azyl”
2026-06-22
Gucio, Borys, Pucio, Bella i Miłek to tylko kilku z ponad 160 podopiecznych, którzy na co dzień znajdują bezpieczne schronienie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Azyl” w Białej...
Nieodpłatne przekazanie sprzętu dla szkół w ramach KPO wskaźnik C12L - zestawy narzędzi informatycznych na potrzeby prowadzenia lekcji zdalnych lub hybrydowych. Gmina...
Na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbył się piknik edukacyjny pod nazwą „Akademia Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”, zorganizowany w ramach krajowego treningu pierwszej pomocy....





