Aktualności
Są najnowsze informacje na temat budżetu obywatelskiego. W kwietniu ruszy nabór wniosków
2016-03-10
29 lutego zakończyły się konsultacje społeczne nad projektem Regulaminu Budżetu Obywatelskiego, który będzie przyjęty do końca marca. A już na początku kwietnia zostanie ogłoszony nabór i szczegółowe informacje, dotyczące składania budżetowych propozycji. Dwa tygodnie później wystartuje nabór propozycji projektowych.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Przypomnijmy że prezydent Dariusz Stefaniuk i miejska rada zadecydowały, że 1 mln zł z budżetu zostanie przeznaczone dla mieszkańców. To właśnie pomysły bialczan będą najważniejsze przy podziale tej kwoty. Dla ułatwienia i sprawiedliwego podziału wyróżniono 7 obszarów, w zależności od liczby mieszkańców. Każdy z nich otrzyma możliwość wykorzystania stałej kwoty 50 tys. zł oraz wyliczoną proporcjonalnie część budżetu obywatelskiego.

Pozostałe artykuły

Podsumowanie roku szkolnego w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina
2024-06-20

Uczniowie i kadra Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej podsumowali dziś dokonania z minionego roku szkolnego.

Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie
2024-06-20

Za nami Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie, ścieżce akrobatycznej i podwójnej mini trampolinie.

Podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2024-06-20

Przyszedł czas na podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel". Pod czujnym okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk powstają tam niesamowite dzieła.

Spotkanie autorskie z Gabrielem Oleszką pt. "Opowieści z morza i Pomorza"
2024-06-19

W Miejskiej Bibliotece Publicznej gościł dziś emerytowany kapitan żeglugi wielkiej Gabriel Oleszek.

Utrudnienia na ul. Średniej
2024-06-19

Informujemy, że w związku z przebudową ul. Średniej w Białej Podlaskiej od dnia 20 czerwca 2024 r. do 10 lutego 2025 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.