Aktualności
Prezydent złożył najlepsze życzenia bialskim seniorkom
2016-03-08
Z okazji Dnia Kobiet w urzędzie miasta spotkali się seniorzy z Bialskiej Rady Seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku oraz bialskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Zgromadzonych witał prezydent Dariusz Stefaniuk, który składał życzenia przede wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

- Jestem przekonany, że spełniłyście się w swoim życiu nie tylko zawodowo ale również prywatnie, w roli matek i strażniczek ogniska domowego, co niekiedy wydaje się znacznie trudniejszym wyzwaniem. Mimo to, wciąż aktywnie wpływacie na kulturalny krajobraz naszego miasta, wzbogacacie je swoimi pomysłami oraz inicjatywami. Dziękuję za to serdecznie i proszę nie ustawać w realizacji tych pasji – mówił bialski włodarz.

W programie wydarzenia znalazły się również prelekcje Barbary Chwesiuk, która doradzała jak być aktywną i twórczą oraz Marty Cybulskiej-Demczuk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, prezentującą historię Białej na bazie starych fotografii.
Pozostałe artykuły

Podsumowanie roku szkolnego w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina
2024-06-20

Uczniowie i kadra Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej podsumowali dziś dokonania z minionego roku szkolnego.

Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie
2024-06-20

Za nami Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie, ścieżce akrobatycznej i podwójnej mini trampolinie.

Podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2024-06-20

Przyszedł czas na podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel". Pod czujnym okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk powstają tam niesamowite dzieła.

Spotkanie autorskie z Gabrielem Oleszką pt. "Opowieści z morza i Pomorza"
2024-06-19

W Miejskiej Bibliotece Publicznej gościł dziś emerytowany kapitan żeglugi wielkiej Gabriel Oleszek.

Utrudnienia na ul. Średniej
2024-06-19

Informujemy, że w związku z przebudową ul. Średniej w Białej Podlaskiej od dnia 20 czerwca 2024 r. do 10 lutego 2025 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.