Aktualności
Bialczanie na podium turnieju nadziei olimpijskich
2016-02-10
W Chełmie rozegrano III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w siatkówce, który jednocześnie był eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Udział w nim wzięło 15 zespołów z województwa lubelskiego.

Zawodnicy UKS Serbinów z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej pokonali po 2:0 Tempo Chełm, Skałkę Annopol, Cisy Nałęczów oraz ulegli po 0:2 MKS Kraśnik, Avii Świdnik. W klasyfikacji końcowej podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów uplasowali się na III miejscu.

Po trzech turniejach eliminacyjnych bialczanie zajmują I miejsce w lidze młodzików. 19 i 20 marca w Białej Podlaskiej odbędzie się ostatni turniej i podsumowanie Ligi Wojewódzkiej Młodzików.

Zespół wystąpił w składzie: Michał Bielecki - wyróżniony zawodnik turnieju, Krystian Kogut, Kacper Wągrocki, Jakub Ratajczak, Daniel Firut, Mateusz Szaniawski, Jan Wójcik, Hubert Rypina, Sebastian Ajzyk, Michał Szendel.
Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.