Aktualności
Ferie w mieście: sprawdź ofertę Bialskiego Centrum Kultury
2016-02-02
W osiedlowych klubach i BCK przy ul. Warszawskiej każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta zajęć, warsztatów i zimowych zabaw, powinna zainteresować nawet najbardziej wybrednych. Dodatkowo będzie możliwość wyjść do aquaparku czy wyjazdu na musical do Warszawy. Z pewnością każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie.

Przy ul. Warszawskiej 11 czynne będą wszystkie pracownie artystyczne. W określonych dniach i godzinach będzie można skorzystać z zajęć plastycznych, tanecznych i fotograficznych. W czwartki i piątki będzie można także zajrzeć do studia nagrań.

W ferie prężnie będą działać także osiedlowe kluby. Eureka zorganizuje turniej gier planszowych, a także wyjścia do aquaparku, Multicentrum i Galerii Podlaskiej. Przewidziana jest ponadto wyprawa do Merkurego na „Zwierzogród”. W Piaście królować będzie taniec nowoczesny, nie zabraknie także castingu do zespołu Chwilka. Można będzie też skorzystać z oferty zajęć literackich. Scena zachęca do skorzystania z zajęć teatralnych, a 26 lutego organizuje wyjazd na musical Piotruś Pan do Warszawy.Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.