Aktualności
Rozegrano piłkarską licealiadę. Która szkoła ma najlepszych zawodników?
2016-01-20
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 wygrał zmagania licealiady w piłce nożnej chłopców. Na drugim miejscu uplasował się ZSZ nr 2. Na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego. Zawody rozegrano w hali popularnego „Staszica”.

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 27 stycznia w Radzyniu Podlaskim wywalczyła drużyna chłopców z ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej w składzie: Krzysztof Płodowski, Tomasz Andrzejuk, Sebastian Czapski, Bartłomiej Goździołko, Konrad Mądry, Rafał Mojs, Sebastian Nowachowicz, Łukasz Panasiuk, Bartłomiej Pastuszewski, Jakub Syryjczyk. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.
Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.