Aktualności
"90 Festival on Tour" w Białej Podlaskiej
2016-01-20
Dzięki staraniom prezydenta Dariusza Stefaniuka, przy współpracy z Exto Music Event Agency (głównego organizatora imprezy) w stolicy południowego Podlasia odbędzie się bezprecedensowe w skali kraju wydarzenie, odwołujące się do muzyki lat 90. To będzie największa tegoroczna impreza na ścianie wschodniej.


W sobotę 27 sierpnia na bialskim lotnisku odbędzie się 90 Festival - impreza której dwie edycje zakończone olbrzymim sukcesem, odbyły się w Bielsku-Białej. Organizatorzy zachęceni przez władze miasta, postanowili zorganizować to niesamowite widowisko w dwóch miejscach naszego kraju: w Bielsku-Białej oraz w Białej Podlaskiej.

21 stycznia w magistracie odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca przygotowania do festiwalu. Wezmą w niej udział przedstawiciele organizatora - Exto Music Event Agency oraz prezydent Dariusz Stefaniuk i dyrektor Bialskiego Centrum Kultury Zbigniew Kapela.

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce popularnej pod koniec XX wieku. Dowodem na nieśmiertelną popularność tych brzmień były tłumy fanów przybyłych na I i II edycję imprezy. Dębowiec – malownicza i najpiękniejsza część Bielska-Białej, zamieniła się w największą scenę eurodance w historii. Stanęły na niej gwiazdy naszych muzycznych wspomnień.

90’Festival to przede wszystkim muzyka, ale również rozrywka i dodatkowe atrakcje: świetna zabawa w wesołym miasteczku dla najmłodszych, przepyszna uczta w specjalnej strefie gastronomicznej, strefa VIP dla wymagających, sklep z gadżetami imprezy, wystawcy oraz niespodzianki i konkursy.

Wkrótce w internecie pojawią się informacje o bialskiej odsłonie festiwalu. Na razie zapraszamy Państwa na stronę internetową www.90festival.pl oraz na facebook www.facebook.com/90Festival. Tam znajdziecie informację oraz multimedia związane z dwoma edycjami imprezy, które odbyły się w Bielsku-Białej.

Tak wyglądały dwie edycje, które odbyły się na Podbeskidziu.Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.