Aktualności
Nowe drogi i oświetlenie. Koniec roku obfitował w inwestycje
2016-01-12
2015 rok zakończył się kilkoma inwestycjami, które w znacznym stopniu powinny ucieszyć mieszkańców. Oprócz odnowienia pomieszczeń oficyny zachodniej w Parku Radziwiłłowskim, kilka bialskich ulic doczekało się nowych nawierzchni. Jedno z osiedli zyskało także oświetlenie.

Cieszy przede wszystkim odbiór długo oczekiwanej ulicy Sworskiej, której ponad 500 metrowy odcinek połączy ul. Kasprowicza i Kochanowskiego. Inwestycja została niespodziewanie dodana do ubiegłorocznego planu budżetowego ale plany położenia tam asfaltu sięgają 2009 roku.

Wygodniej będzie można przejechać także ulicą Warszawską na odcinku od ul. Zamkowej do Placu Wolności. Odnowione nawierzchnie służą także mieszkańcom ul. Sidorskiej, Pokoju, Pułaskiego,Wiązowej Wyzwolenia i Sasankowej. Dwie ostatnie inwestycje powstały z materiałów odzyskanych z rozbiórki innych nawierzchni a ich koszt nie przekroczył 20 tys. zł.

Z gwiazdkowego prezentu mogli się cieszyć ponadto mieszkańcy ulic Opieńkowej, Sobolowej, Lisiej i Jastrzębiej, które jeszcze przed świętami oświetliły nowo postawione latarnie. W tegorocznych planach inwestycyjnych zaplanowano kontynuację oświetlenia tego osiedla.
Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.