Aktualności
Młodzi bialscy fotograficy z nagrodami w Lublinie!
2015-12-17
Bialscy pasjonaci fotografii zostali wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” w Lublinie. Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 12 grudnia.

Wyboru najciekawszy prac dokonało jury w dwuosobowym składzie: dr hab. Maria Sękowska i dr Anna Perłowska-Weiser z wydziału artystycznego UMCS. Spośród 416 prac nadesłanych z 58 ośrodków i 15 zgłoszeń indywidualnych, przyznano 16 nagród i 48 wyróżnień w kategoriach wiekowych od 11 do 25 lat. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 137 prac.

Wyróżnienia w kategorii 19–25 lat otrzymali Kacper Sacewicz i Łukasz Skolimowski z ZSS w Białej Podlaskiej. W kategorii 13-15 lat III nagrodę ex aequo zdobyły Honorata Łukijańczuk, Klara Chwaluk, Hubert Krawczyk oraz Martyna Saczuk. Na najwyższej drugiej lokacie uplasował się Adam Piekarski wśród najmłodszych uczestników rywalizacji. Instruktorem wszystkich laureatów jest Małgorzata Piekarska z Bialskiego Centrum Kultury.
Pozostałe artykuły

Juniorzy z UKS Olimpia Biała Podlaska awansowali do 1/16 Mistrzostw Polski w piłce ręcznej
2025-02-05

Juniorzy z UKS Olimpia Biała Podlaska awansowali do 1/16 Mistrzostw Polski w piłce ręcznej 

Rozwój elektronicznych usług publicznych w MOF Biała Podlaska
2025-02-05

Rozwój elektronicznych usług publicznych w MOF Biała Podlaska

Sebastian Paszkowski prezes PEC Biała Podlaska zasiadł w Radzie Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie
2025-02-05

Przyłączamy się do gratulacji, jakie złożył panu prezesowi prezydent Michał Litwiniuk.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.