Aktualności
Zostań gwiazdą piłki nożnej! W Białej Podlaskiej powstanie Akademia Młodych Orłów PZPN
2015-10-26
W Białej Podlaskiej powstanie Akademia Młodych Orłów. To nowatorski pomysł Polskiego Związku Piłki Nożnej na szkolenie młodzieży. To bardzo prestiżowe przedsięwzięcie, o które zabiegał samorząd Białej Podlaskiej. Akademia szuka utalentowanych piłkarzy. Wkrótce rozpocznie się nabór.

Trenerem koordynatorem ośrodka jest Marcin Kasprowicz. Wszelkie informacje dotyczące tego przedsięwzięcia można uzyskać pod numerem telefonu 502-684-344. Polski Związek Piłki Nożnej i Prezydent Miasta Biała Podlaska zapraszają chłopców i dziewczynki w wieku 6-11 lat z Białej Podlaskiej i regionu wraz z rodzicami na Dni Talentu Akademii Młodych Orłów, które odbędą się w czwartek, piątek i sobotę (29,30-31 października) w hali Państwowej Szkoły Wyższej (ul. Sidorska 105).

W czwartek i piątek zapraszamy w godzinach: 16.00-19.00. W sobotę od godziny 11.00 do 18.00. Akademia Młodych Orłów współfinansowana jest przez PZPN oraz prezydenta Białej Podlaskiej.

Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.