Aktualności
Bialscy wojownicy drudzy na własnym terenie
2015-10-21
W Białej Podlaskiej odbyła się 93. edycja Amatorskiej Ligi MMA. Organizatorem zawodów w hali Państwowej Szkoły Wyższej był klub Dziki Wschód na czele z prezesem i trenerem Łukaszem Grochowskim. W klasyfikacji generalnej bialczanie zajęli drugie miejsce. Lepszy okazał się tylko Arrchion Olsztyn.

POLECAMY TAKŻE: zobacz szczegółowe wyniki zawodów

Trzecia lokata przypadła dla Sambo Chełm. Dalej uplasowali się kolejno: Górnik Łęczna i Dragon Fight Club Sochaczew. Najszybszy nokaut zaliczył Jakub Kuziela z Alliance Ju Jitsu Lublin.

Patronem honorowym imprezy był prezydent Dariusz Stefaniuk. Kolejne zawody z tego cyklu odbędą się 24 października w Bochni koło Krakowa.
Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.