Aktualności
I ty możesz zostać lekkoatletą! Zobacz, jakie to proste!
2015-10-20
- Zapraszamy młodych adeptów sportu na bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne prowadzone w ramach projektu "Lekkoatletyka dla każdego" - informuje wojewódzki koordynator Joanna Baj-Korpak.

Przypomnijmy, że w Białej Podlaskiej znajduje się jeden z szesnastu wojewódzkich Ośrodków Lekkiej Atletyki w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. To innowacyjny projekt Polskiego Związku Lekkiej Atletyki stworzony przez specjalistów, menedżerów i trenerów. Program ma na celu popularyzację lekkiej atletyki jako sportu pierwszego kontaktu dla dzieci, zachęcenie ich do zorganizowanej aktywności fizycznej w formie sportowej zabawy pod okiem przeszkolonych nauczycieli, instruktorów i trenerów. Więcej informacji na stronie: www.lekkoatletykadlakazdego.pl. Kontakt do koordynatora regionalnego: Joanna Baj-Korpak (tel. 513-124-942, joanna.baj-korpak@lekkoatletykadlakazdego.pl).

To nie koniec działań związanych z projektem. W piątek 23 października o godzinie 14.00 w sali 238 Urzędu Miasta zostanie podsumowane współzawodnictwo bialskich szkół w ramach tego cyklu.
Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.