Aktualności
Bialczanie na podium ogólnopolskiego turnieju
2015-10-20
Siatkarze Serbinowa Biała Podlaska zajęli trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików, który rozegrano w hali IV Liceum Ogólnokształcącego. W decydujący meczu podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów po bardzo dobrym i emocjonującym spotkaniu pokonali 2:1 zespół Juvenii. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczył zespół Metro Warszawa wygrywając 2:0 z młodymi siatkarzami z Białegostoku.

Zespół Serbinowa tworzyli: Michał Bielecki – MVP turnieju, Kacper Wągrocki - najlepszy zawodnik w drużynie, Jakub Ratajczak, Krystian Kogut, Daniel Firut, Mateusz Szaniawski, Jan Wójcik, Jakub Markowski, Hubert Rypina, Sebastian Ajzyk, Michał Szendel, Jakub Bujak, Jakub Jarząbkowski, Daniel Sosnowski.

Wszyscy są uczniami Publicznego Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.
Pozostałe artykuły

Finał Miasta Biała Podlaska w Siatkówce Dziewcząt
2023-03-07

Tegoroczną „Licealiadę” – Finał Miasta Biała Podlaska w Siatkówce Dziewcząt oraz puchar Prezydenta Miasta zwyciężyła reprezentacja z I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej , uzyskując awans do finału rejonu.

9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2021-08-17

16 sierpnia br. w naszym mieście odbyła się 9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W biegu honorowym na dystansie 1963 m wzięło udział około 200 uczestników.

Młodzi sportowcy otrzymali stypendia prezydenta
2020-03-05

Prezydent Michał Litwiniuk wręczył umowy stypendialne 15 młodym sportowcom wyróżniającym się sukcesami sportowymi. Łączna kwota stypendiów sportowych to 59 tys. zł.

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

I turniej OLDBOYÓW o Puchar Prezydenta Miasta
2019-06-11

Po raz pierwszy Dni Białej Podlaskiej rozpoczęły się na sportowo. 25 maja na boisku MOSiR odbył się I Międzynarodowy Turniej OLDBOY w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska.  Wzięło w nim udział pięć zespołów:  Adams Brześć, Huragan Międzyrzec Podlaski, Oldboy Biała Podlaska, Oldboy Terespol, Oldboy II Biała Podlaska.  

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców