Aktualności
Kino Letnie: oglądaliśmy polskie kino, czas na koncert
2015-08-25
Tym razem pod chmurką obejrzeliśmy debiut fabularny Olafa Lubaszenki. Publiczność bawiła się świetnie, mimo że komedia ma już swoje lata. Dobrze znane sceny i gagi wybrzmiały jednak świeżo, a my otrzymaliśmy potwierdzenie reguły, że dobre kino nigdy się nie starzeje.

„Sztos” zaliczany jest już niemal do klasyki polskiej komedii sensacyjnej, w kraju ogranej chociażby przez Juliusza Machulskiego. Film Lubaszenki świetnie wpisuje się w tę tradycję, dostarczając za każdym razem wystarczających powodów do śmiechu ale również wciągnięcia w akcję.

Widzowie poniedziałkowego Kina Letniego otrzymali też niespodziankę w postaci pokazu trailera amatorskiego dzieła bialskiej grupy Alternative Crew. Ich „Przebudzenie” będzie miało swój internetowy debiut 13 września, ale już po zajawkach można zauważyć, że zapowiada się świetne kino akcji.

Wtorkowe kino w plenerowej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego to już tradycyjnie wielkie wydarzenia muzyczne. Dziś usłyszymy i zobaczymy koncert Kings of Leon, zarejestrowany na londyńskiej Arenie O2 w czerwcu 2009 roku. Widowisko wydane na DVD doczekało się sześciokrotnej platyny w Australii oraz złotej płyty w USA.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Podsumowanie roku szkolnego w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina
2024-06-20

Uczniowie i kadra Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej podsumowali dziś dokonania z minionego roku szkolnego.

Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie
2024-06-20

Za nami Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie, ścieżce akrobatycznej i podwójnej mini trampolinie.

Podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2024-06-20

Przyszedł czas na podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel". Pod czujnym okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk powstają tam niesamowite dzieła.

Spotkanie autorskie z Gabrielem Oleszką pt. "Opowieści z morza i Pomorza"
2024-06-19

W Miejskiej Bibliotece Publicznej gościł dziś emerytowany kapitan żeglugi wielkiej Gabriel Oleszek.

Utrudnienia na ul. Średniej
2024-06-19

Informujemy, że w związku z przebudową ul. Średniej w Białej Podlaskiej od dnia 20 czerwca 2024 r. do 10 lutego 2025 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.