Aktualności
Kino Letnie: oglądaliśmy polskie kino, czas na koncert
2015-08-25
Tym razem pod chmurką obejrzeliśmy debiut fabularny Olafa Lubaszenki. Publiczność bawiła się świetnie, mimo że komedia ma już swoje lata. Dobrze znane sceny i gagi wybrzmiały jednak świeżo, a my otrzymaliśmy potwierdzenie reguły, że dobre kino nigdy się nie starzeje.

„Sztos” zaliczany jest już niemal do klasyki polskiej komedii sensacyjnej, w kraju ogranej chociażby przez Juliusza Machulskiego. Film Lubaszenki świetnie wpisuje się w tę tradycję, dostarczając za każdym razem wystarczających powodów do śmiechu ale również wciągnięcia w akcję.

Widzowie poniedziałkowego Kina Letniego otrzymali też niespodziankę w postaci pokazu trailera amatorskiego dzieła bialskiej grupy Alternative Crew. Ich „Przebudzenie” będzie miało swój internetowy debiut 13 września, ale już po zajawkach można zauważyć, że zapowiada się świetne kino akcji.

Wtorkowe kino w plenerowej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego to już tradycyjnie wielkie wydarzenia muzyczne. Dziś usłyszymy i zobaczymy koncert Kings of Leon, zarejestrowany na londyńskiej Arenie O2 w czerwcu 2009 roku. Widowisko wydane na DVD doczekało się sześciokrotnej platyny w Australii oraz złotej płyty w USA.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Pokaz sprzętu wojskowego
2024-03-04

6 marca 2024 roku, w godz. 11.00-15.00, w Białej Podlaskiej odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego biorącego udział w ćwiczeniu taktycznym z wojskami NATO pod kryptonimem „DRAGON-24”.

Międzynarodowy Dzień Pisarzy
2024-03-04

W 1984 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Pisarzy - PEN Club założone w drugiej dekadzie XX w. ustanowiło Dzień Pisarza. Obchodzi się je od tego czasu 3 marca. Nazwa PEN Club pochodzi od pierwszych liter angielskich słów: poets, playwrights [poeci, dramatopisarze], essayists [eseiści], novelists [powieściopisarze], tworzących wyraz pen [pióro].

Dzień Promocji Zdrowia
2024-03-04

7 marca r. w godz. 10:00 - 14:00 prezydent miasta Michał Litwiniuk zaprasza na Dzień Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-03-03

W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na uroczystościach miejskich na które zaprosił prezydent Michał Litwiniuk, uczestniczyli przedstawiciele wojska, służb mundurowych, władz...

Otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane"
2024-03-02

Wczoraj w Bialskiej Galerii Fotografii odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane" autorstwa utalentowanego fotografa Andrzeja Grudnia.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.