Aktualności
Kino Letnie: oglądaliśmy polskie kino, czas na koncert
2015-08-25
Tym razem pod chmurką obejrzeliśmy debiut fabularny Olafa Lubaszenki. Publiczność bawiła się świetnie, mimo że komedia ma już swoje lata. Dobrze znane sceny i gagi wybrzmiały jednak świeżo, a my otrzymaliśmy potwierdzenie reguły, że dobre kino nigdy się nie starzeje.

„Sztos” zaliczany jest już niemal do klasyki polskiej komedii sensacyjnej, w kraju ogranej chociażby przez Juliusza Machulskiego. Film Lubaszenki świetnie wpisuje się w tę tradycję, dostarczając za każdym razem wystarczających powodów do śmiechu ale również wciągnięcia w akcję.

Widzowie poniedziałkowego Kina Letniego otrzymali też niespodziankę w postaci pokazu trailera amatorskiego dzieła bialskiej grupy Alternative Crew. Ich „Przebudzenie” będzie miało swój internetowy debiut 13 września, ale już po zajawkach można zauważyć, że zapowiada się świetne kino akcji.

Wtorkowe kino w plenerowej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego to już tradycyjnie wielkie wydarzenia muzyczne. Dziś usłyszymy i zobaczymy koncert Kings of Leon, zarejestrowany na londyńskiej Arenie O2 w czerwcu 2009 roku. Widowisko wydane na DVD doczekało się sześciokrotnej platyny w Australii oraz złotej płyty w USA.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.