Aktualności
Polskie kino jak zwykle w cenie. Dziś pod chmurką oglądamy Beyonce
2015-08-18
Na plenerowym kinie w parku frekwencja znowu dopisała. Nic dziwnego, bo polskie produkcje to zawsze gwarancja dużego zainteresowania. Nie inaczej było w przypadku Jasminum, które zainteresowało publiczność w każdym wieku. Widzowie z ciekawością obejrzeli także filmową niespodziankę, którą przygotowano specjalnie tego wieczora.

Zanim rozpoczął się główny pokaz, bialczanie mieli okazję zobaczyć pracę dyplomową absolwenta łódzkiej szkoły filmowej, pochodzącego z Białej Podlaskiej. Tomasz Lechicki zapraszał na swoje dzieło osobiście, szczycąc się m.in. faktem, że do współpracy udało mu się zaprosić znanych rockmanów: Janusza Panasewicza i Muńka Staszczyka. Aktualnie film pojawia się na festiwalach w kraju i za granicą, między innymi w Cannes.

Poniedziałkowe seanse dały jedynie przedsmak tego, co zobaczymy w kinie pod chmurką już dzisiaj. Będzie to już trzeci z cyklu wtorkowych koncertów, a tym razem usłyszymy niekwestionowaną, obecną królową popu – Beyonce Knowles podczas widowiska zarejestrowanego w 2012 roku. Usłyszymy 21 utworów, w tym największe hity wokalistki oraz nowy materiał. Wszystko wybrzmi w perfekcyjnej jakości obrazu i dźwięku. Na koncert zapraszamy od godz. 20.00. Przypominamy, że warto zabrać ze sobą własne koce, bo w parku przeznaczono specjalną strefę między leżakami na ten cel.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.