Aktualności
Polskie kino jak zwykle w cenie. Dziś pod chmurką oglądamy Beyonce
2015-08-18
Na plenerowym kinie w parku frekwencja znowu dopisała. Nic dziwnego, bo polskie produkcje to zawsze gwarancja dużego zainteresowania. Nie inaczej było w przypadku Jasminum, które zainteresowało publiczność w każdym wieku. Widzowie z ciekawością obejrzeli także filmową niespodziankę, którą przygotowano specjalnie tego wieczora.

Zanim rozpoczął się główny pokaz, bialczanie mieli okazję zobaczyć pracę dyplomową absolwenta łódzkiej szkoły filmowej, pochodzącego z Białej Podlaskiej. Tomasz Lechicki zapraszał na swoje dzieło osobiście, szczycąc się m.in. faktem, że do współpracy udało mu się zaprosić znanych rockmanów: Janusza Panasewicza i Muńka Staszczyka. Aktualnie film pojawia się na festiwalach w kraju i za granicą, między innymi w Cannes.

Poniedziałkowe seanse dały jedynie przedsmak tego, co zobaczymy w kinie pod chmurką już dzisiaj. Będzie to już trzeci z cyklu wtorkowych koncertów, a tym razem usłyszymy niekwestionowaną, obecną królową popu – Beyonce Knowles podczas widowiska zarejestrowanego w 2012 roku. Usłyszymy 21 utworów, w tym największe hity wokalistki oraz nowy materiał. Wszystko wybrzmi w perfekcyjnej jakości obrazu i dźwięku. Na koncert zapraszamy od godz. 20.00. Przypominamy, że warto zabrać ze sobą własne koce, bo w parku przeznaczono specjalną strefę między leżakami na ten cel.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Zmiany w numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych
2019-05-26

Zmiany w numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych

Awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej
2019-05-23

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej informuje, że 23 maja wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej.

Biała Podlaska realizuje innowacyjny projekt dla bezdomnych
2019-05-22

17 maja w Białej Podlaskiej odbyło się pierwsze spotkanie zespołu, którego zadaniem jest przygotowanie gminnego modelu wychodzenia z bezdomności. Zespół tworzą osoby ...

Chór "Społem" otrzymał nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej
2019-05-22

Chór „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia. Podczas uroczystości z tej okazji wiceprezydent Maciej Buczyński wręczył w imieniu władz miasta muzykom chóru "Społem" nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej

Święto 34. Pułku Piechoty i Piknik Wojskowy w Białej Podlaskiej
2019-05-20

Święto 34. Pułku Piechoty przez cały okres II RP było związane z Białą Podlaską. Ogromne poświęcenie żołnierzy pułku podczas walk o niepodległość w latach 1919-1920 oraz w kampanii wrześniowej 1939 roku przypieczętowało ich przywiązanie do Podlasia i jego mieszkańców.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.