Aktualności
Kino Letnie: mocne uderzenie na zakończenie pokazów w tym tygodniu
2015-08-13
Zakończył się cykl trzydniowych pokazów w Parku Radziwiłłowskim. Bialczanie po raz kolejny udowodnili, że takie imprezy to strzał w dziesiątkę. Nie dla wszystkich co prawda wystarczyło leżaków, ale spora część widzów postarała się o własne koce. Kolejna odsłona kina pod chmurką już od najbliższego poniedziałku.

Do odwiedzenia parku zachęcił mieszkańców pokaz amerykańsko-brytyjskiej komedii w słodko-gorzkim tonie. W obsadzie galeria zdolnych aktorów, na czele z byłym agentem 007, Australijczykiem Piercem Brosnanem. Fabuła śmieszna i tragiczna zarazem, bo główni bohaterowie poznają się przy okazji... próby samobójczej. Jak dało się jednak zauważyć, publiczności przypadła do gustu mieszanka wybuchowych charakterów i często zabawnych sytuacji.

Filmem zagranicznym zakończył się trzydniowy cykl kina pod chmurką w tym tygodniu. Od najbliższego poniedziałku wszystko zacznie się od nowa, z jeszcze większą porcją atrakcji. Wystarczy chociażby wspomnieć, że przed prezentacją kolejnego polskiego seansu zobaczymy krótki film fabularny, będący pracą dyplomową bialczanina, kończącego łódzką „filmówkę”.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.