Aktualności
Wtorkowy warkot silników i gitarowe riffy. Dziś brytyjskie kino (WIDEO)
2015-08-12
Widowisko z udziałem legendarnej australijskiej grupy zwróciło uwagę nawet motocyklistów z Klubu „Grom”, którzy przybyli reprezentacją na pokaz. Doskonała jakość obrazu i dźwięku sprawiła, że oglądanie i słuchanie rockowych standardów stało się prawdziwą przyjemnością.

Po muzycznych emocjach w środę wracamy do prezentacji kina zagranicznego. Tym razem obejrzymy brytyjski komediodramat „Nauka spadania”. Obraz wyreżyserowany przez Pascala Chaumeil’ego jest adaptacją prozy Nicka Hornby'ego, w której cierpki humor sąsiaduje z depresyjną aurą. Wszystko tworzy wybuchową mieszankę nastrojów, dla której z pewnością warto odwiedzić Park Radziwiłłowski.

Szykując się na pokaz nie zapomnijmy, że warto zabrać ze sobą koce, na które przeznaczono w parku specjalną strefę między leżakami. Na miejscu możemy też skorzystać z oferty bezalkoholowych drinków od klubu Gramofon, albo zaopatrzyć się w nieodłączny atrybut każdego kinomana, czyli popcorn. Bialskie Centrum Kultury z kolei przygotowało specjalną ofertę koszulek i gadżetów, związanych z miastem. Seans rusza ok. godziny 20.00.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.