Aktualności
Biała Podlaska jest dumna z Pawła Żelazowskiego! Zawodnik złożył wizytę w magistracie
2015-08-11
Na zaproszenie prezydenta Dariusza Stefaniuka do Urzędu Miasta przybył zawodnik MMA Paweł Żelazowski wraz ze swoim trenerem Łukaszem Grochowskim. W imieniu włodarza miasta spotkał się z nimi zastępca Michał Litwiniuk, który wręczył list gratulacyjny.

Przypomnijmy, Żelazowski z Dzikiego Wschodu Biała Podlaska, w drugiej rundzie gali Fight Exclusive Night w Kołobrzegu znokautował Artura Piotrowskiego. Nasz zawodnik nie poddał się, mimo że w pierwszej rundzie przeciwnik rozciął mu łuk brwiowy. Nasz zawodnik zaliczył fantastyczny debiut w organizacji FEN. Galę na żywo transmitowała telewizja Polsat. POLECAMY TAKŻE: zobacz skrót walki Pawła Żelazowskiego
Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.