Aktualności
Odlotowe kino! Czas na rockandrollową ucztę (WIDEO)
2015-08-11
Już dziś w kinie letnim obejrzymy kolejne wydarzenie muzyczne. Po wyjątkowym widowisku jakim okazał się koncert Michaela Jacksona, tym razem będzie głośno i bardzo rockandrollowo. Dotychczasowa frekwencja w parku bije kolejne rekordy. Z seansu na seans przybywa fanów inicjatywy, której pomysłodawcą jest prezydent miasta.

Można było się spodziewać, że poniedziałkowe seanse kina letniego będą cieszyły się dużą popularnością. W końcu to właśnie polskie filmy kochamy najbardziej, a dodając do tego dewizę inżyniera Mamonia, że najlepsze piosenki to te, które już gdzieś słyszeliśmy, otrzymujemy doskonały przepis na sukces. Trudno przecież twierdzić, że „Poranek kojota” z 2001 ktoś zobaczył w parku po raz pierwszy. Jednak nawet jeśli tak było, to na pewno nikt nie był zawiedziony. Potężna dawka dobrego humoru powinna starczyć na całe wakacje.

Po filmowych atrakcjach we wtorek wracamy do prezentacji najciekawszych wydarzeń muzycznych. W głosowaniu poprzedzającym pokazy pod chmurką mieszkańcy wybrali ten koncert jedną z największych ilości głosów. AC/DC to prawdziwe dinozaury sceny rockowej, charyzmą i ekspresją często przewyższający muzycznych żółtodziobów. Nie nudzą się od ponad 40 lat, a ich koncerty jedynie potwierdzają fantastyczną dyspozycję.

W parku obejrzymy jeden z najnowszych koncertów Australijczyków, który odbył się w 2009 roku w ramach Black Ice World Tour. Widowisko realizowano podczas trzech występów w Buenos Aires za pomocą 32 kamer, rejestrujących materiał w wysokiej rozdzielczości. Dlatego publiczność kina letniego, oprócz wyśmienitego dźwięku, będzie miała okazję podziwiać popisy – dziś już blisko 70-letniego – Briana Johnsona i spółki, w najwyższej i najbardziej komfortowej jakości obrazu.

W parku tradycyjnie już nie zabraknie smacznych drinków i pysznego popcornu, a w konkursach będzie można dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody. Warto również przypomnieć, że podczas seansów specjalne miejsce na trawniku między leżakami zostaje poświęcone każdemu, kto zdecyduje się przyjść z własnym kocem. Zważywszy na rekordową frekwencję kina, takie rozwiązanie może okazać niezbędne do oglądania koncertu w komfortowych warunkach.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.