Aktualności
Muzyczny rozkład jazdy na weekend. Koncerty na Placu Wolności i w Parku Radziwiłłowskim
2015-08-07
Rozpoczynamy upalny weekend. Pogoda jest idealna, więc zapraszamy Was na miejskie imprezy. W piątek tradycyjny, wakacyjny koncert na Placu Wolności. Zaprezentuje się Seaside Jazz Band. W niedzielę zapraszamy do parku na występ uczniów bialskiej szkoły muzycznej w ramach „Muzyki u Radziwiłłów”.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wakacyjnych koncertów na facebooku

Początek piątkowego koncertu tradycyjnie po godzinie 19.00. W jazzową podróż zabiorą Was: Marek Jakubiak (gitara), Łukasz Osypiuk (bas), bas Michał Wojtczuk (instrumenty klawiszowe), Darek Kirczuk (bębny) oraz gościnnie Tomasz Rogalski (saksofon). Jak zwykle czekać na Was będą wygodne palety i komfortowe leżaki, które dostarcza nam Browar Osjann.

Do końca wakacji zaprosimy Was jeszcze na dwa koncerty: 14 sierpnia zagra Dominik Kanderski Blues Band, a na zakończenie, 21 sierpnia zaśpiewa Chwilka pod kierownictwem Ireneusza Parafiniuka.

W niedzielę o godzinie 16.00 „Muzyka u Radziwiłłów”. Dyrektor szkoły muzycznej Waldemar Robak przygotował kolejną dawkę niesamowitej muzyki poważnej.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku - "Muzyka u Radziwiłłów"Pozostałe artykuły

"Tamten świat" - wystawa fotografii Adama Trochimiuka w piwnicach Urzędu Miasta
2022-04-13

Wystawa została otwarta 12 kwietnia. Kiedy można ją obejrzeć?

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia
2021-08-16

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia trwają w najlepsze.

Kolejne znaleziska na terenie założenia Radziwiłłów
2021-08-14

Dzięki pracom wykopaliskowym na terenie założenia Radziwiłłów odsłaniamy dworską kuchnię i inne zabudowania. Zespół Muzeum Południowego Podlasia odkrywa także elementy wyposażenia i...

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie - 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
2020-09-22

26 września br. w bialskim amfiteatrze odbędzie się widowisko „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Ze względów bezpieczeństwa zostanie ono zaprezentowane dwa razy – o...

Nabór do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6
2020-06-30

Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 prowadzi nabór do oddziału przedszkolnego  dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Wnioski w formie papierowej należy składać do 30 lipca br., codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00  w sekretariacie szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.