Aktualności
Muzyka u Radziwiłłów: akordeoniści przyciągnęli tłumy
2015-08-04
W Parku Radziwiłłowskim bialczanie po raz kolejny zasłuchali się w klasykę. Tym razem można było delektować się muzyką młodych wirtuozów z klasy akordeonu szkoły muzycznej II stopnia. Podopieczni Zbigniewa Czuryły zdobyli serca publiczności i zapewnili idealny klimat na pogodne niedzielne popołudnie.

Bialczan było pełno nie tylko przed sceną, ale również na ławeczkach i trawniku. Większość przybyła piechotą. W parku zaroiło się od rowerów i dziecięcych wózków. Mieszkańcy przybyli w niedzielne popołudnie całymi rodzinami.

W plenerowej przestrzeni udanie zaprezentowało się troje uczniów: Adam Dudek, Aleksandra Kurowska i Dawid Nicpoń. W repertuarze można było znaleźć utwory Bacha, Scarlattiego czy Koniajewa. Idealnym zwieńczeniem występu okazał się wirtuozerski popis Dudka, wykonującego brawurowo trzyczęściową Suitę bułgarską Siemionowa.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.