Aktualności
Startuje kino pod chmurką. Wielkie otwarcie na Placu Wolności
2015-08-02
We wtorek 4 sierpnia po raz pierwszy w Parku Radziwiłłowskim wystartuje wakacyjne kino pod chmurką, którego inicjatorem jest prezydent miasta. Dzień wcześniej Kino Letnie zostanie zainaugurowane w bardzo wyjątkowy sposób na Placu Wolności. Na wielkim ekranie będzie można obejrzeć hitowe produkcje.

Wstęp na poniedziałkowy seans będzie bezpłatny, ale za okazaniem wejściówek. Takie można nabyć w bialskich oddziałach BGŻ BNP Paribas, po wypełnieniu specjalnej ankiety. O bilety będzie można się starać również podczas eventu organizowanego na placu 3 sierpnia. Już od godz. 13.00 w specjalnie zaaranżowanym miasteczku atrakcje będą czekały na najmłodszych, ale nie tylko. Gry, konkursy z nagrodami i animacje powinny przypaść do gustu osobom w każdym wieku.

Kino pod Gwiazdami wystartuje o godz. 18.00. Najpierw zobaczymy animację "Pingwiny z Madagaskaru, opartą na fenomenie krótkich filmów, w których główne role odgrywają sympatyczne zwierzaki o ciętych językach, często balansujących na granicy poprawności politycznej. Starsi widzowie będą mieli swoją ucztę od godz. 20.00, gdy na wielkim ekranie zobaczymy najnowszą część przygód agenta 007. Daniel Craig w "Skyfall" po raz kolejny udowadnia, że jego Bond jest jednym z najlepszych w historii.

Kino na placu to zaledwie mocna inauguracja tego, co będzie działo się w Parku Radziwiłłowskim przez cały sierpień. Począwszy od 4 sierpnia, aż do końca wakacji, mieszkańcy obejrzą najciekawsze filmy i koncerty na dużym ekranie. Cykl będzie rozpoczynał się w poniedziałek pokazem najlepszych polskich produkcji. We wtorek zobaczymy i usłyszymy legendarne koncerty, a środa zostanie poświęcona kinu zagranicznemu.

Zaczniemy we wtorek o godz. 20.00. Tego dnia zaprezentujemy legendarny koncert Michaela Jacksona na Wembley z 1988 roku. Dzień później z kolei będzie można obejrzeć hitową francuską komedię "Nietykalni". W parku na kinomanów będą czekały wygodne leżaki i wygodne miejsce do rozłożenia własnego koca. Nie zabraknie atrakcji dodatkowych: konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz baru z kolorowymi koktajlami i kawą na zimno i gorąco. Do tego coś, bez czego nie obejdzie się żaden seans, czyli... popcorn i wata cukrowa dla najmłodszych. 

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

"Tamten świat" - wystawa fotografii Adama Trochimiuka w piwnicach Urzędu Miasta
2022-04-13

Wystawa została otwarta 12 kwietnia. Kiedy można ją obejrzeć?

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia
2021-08-16

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia trwają w najlepsze.

Kolejne znaleziska na terenie założenia Radziwiłłów
2021-08-14

Dzięki pracom wykopaliskowym na terenie założenia Radziwiłłów odsłaniamy dworską kuchnię i inne zabudowania. Zespół Muzeum Południowego Podlasia odkrywa także elementy wyposażenia i...

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie - 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
2020-09-22

26 września br. w bialskim amfiteatrze odbędzie się widowisko „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Ze względów bezpieczeństwa zostanie ono zaprezentowane dwa razy – o...

Nabór do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6
2020-06-30

Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 prowadzi nabór do oddziału przedszkolnego  dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Wnioski w formie papierowej należy składać do 30 lipca br., codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00  w sekretariacie szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.