Aktualności
Koncertowy piątek: klasycznie w parku, popowo na Placu Wolności
2015-07-24
Stało się już niemal tradycją, że każdy piątkowy wieczór w Białej Podlaskiej kojarzy się z wyjątkową muzyką na Placu Wolności. Nie inaczej będzie 24 lipca, ale oprócz tego, miłych dla ucha dźwięków nie zabraknie również w Parku Radziwiłłowskim. Zapraszamy na koncertowe rozpoczęcie wakacyjnego weekendu.

Przez całe wakacje czas mieszkańcom będą umilały występy uczniów Zespołu Szkół Muzycznych. W sierpniu każda niedziela zostanie poświęcona prawdziwym melomanom, ale także wszystkim, którzy mają ochotę spędzić miło czas przy magicznym połączeniu urokliwego krajobrazu Parku Radziwiłłowskiego i muzyki klasycznej. Naturalnymi dźwiękami będzie można rozkoszować się także wyjątkowo w piątek, 24 lipca. Właśnie dziś zamiast niedzielnego koncertu, usłyszymy kolejny występ, przygotowany przez dyrektora Waldemara Robaka. Pozostałe będą odbywać się w każdą niedzielę  końca wakacji o godz. 16.00 (oprócz 30 sierpnia). Koncerty odbywają się pod patronatem senatora Grzegorza Biereckiego oraz prezydenta Dariusza Stefaniuka.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku (Muzyka u Radziwiłła) 

To jednak nie koniec koncertowych atrakcji. Jak w każdy wakacyjny piątek na Placu Wolności stanie scena. Dziś pojawi się na niej zespół Silk z niezawodnym Januszem Maleńczukiem. Grupa przypomni pop-rockowe standardy i będzie bawiła mieszkańców do późnych godzin wieczornych. Początek koncertu o godz. 19.00.

Jak zawsze na uczestników występu na Placu czekają atrakcyjne nagrody, przygotowane przez Urząd Miasta. Podczas dzisiejszego koncertu rozdamy kupony do Mappy oraz Floating Spa Ciała i Umysłu. Wakacyjne koncerty na Placu Wolności są organizowane z inicjatywy prezydenta Białej Podlaskiej.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku (Piątkowe koncerty na Placu Wolności)

Pozostałe artykuły

Uroczystości miejskie 1-17 września 2019 r.
2019-08-26

W 2019 r. czcimy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej i napaści sowieckiej na Polskę. Prezydent Michał Litwiniuk zaprasza na upamiętniające je uroczystości miejskie i wydarzenia.

Jubileusz Klawej Ferajny
2019-06-26

23 czerwca br. podczas koncertu jubileuszowego prezydent Michał Litwiniuk wręczył kapeli Klawa Ferajna nagrodę z okazji 10-lecia jej istnienia.

Wakacje z miejskimi ośrodkami kultury
2019-06-19

Zapraszamy do korzystania z wakacyjnej oferty miejskich instytucji kultury.

Wakacje z biblioteką
2019-06-19

Biblioteka przygotowała mnóstwo atrakcji na najbliższe dwa miesiące!

Maja Romanowska najlepsza! Podopieczna Ireneusza Parafiniuka laureatką nagrody Grand Prix festiwalu PIASTUŚ
2019-06-11

Podczas Dni Białej Podlaskiej odbył się także festiwal „Piastuś”,  w którym biorą udział najmłodsze bialskie talenty. Laureatką nagrody Grand Prix została dziewięcioletnia Maja Romanowska.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.