Aktualności
Koncertowy piątek: klasycznie w parku, popowo na Placu Wolności
2015-07-24
Stało się już niemal tradycją, że każdy piątkowy wieczór w Białej Podlaskiej kojarzy się z wyjątkową muzyką na Placu Wolności. Nie inaczej będzie 24 lipca, ale oprócz tego, miłych dla ucha dźwięków nie zabraknie również w Parku Radziwiłłowskim. Zapraszamy na koncertowe rozpoczęcie wakacyjnego weekendu.

Przez całe wakacje czas mieszkańcom będą umilały występy uczniów Zespołu Szkół Muzycznych. W sierpniu każda niedziela zostanie poświęcona prawdziwym melomanom, ale także wszystkim, którzy mają ochotę spędzić miło czas przy magicznym połączeniu urokliwego krajobrazu Parku Radziwiłłowskiego i muzyki klasycznej. Naturalnymi dźwiękami będzie można rozkoszować się także wyjątkowo w piątek, 24 lipca. Właśnie dziś zamiast niedzielnego koncertu, usłyszymy kolejny występ, przygotowany przez dyrektora Waldemara Robaka. Pozostałe będą odbywać się w każdą niedzielę  końca wakacji o godz. 16.00 (oprócz 30 sierpnia). Koncerty odbywają się pod patronatem senatora Grzegorza Biereckiego oraz prezydenta Dariusza Stefaniuka.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku (Muzyka u Radziwiłła) 

To jednak nie koniec koncertowych atrakcji. Jak w każdy wakacyjny piątek na Placu Wolności stanie scena. Dziś pojawi się na niej zespół Silk z niezawodnym Januszem Maleńczukiem. Grupa przypomni pop-rockowe standardy i będzie bawiła mieszkańców do późnych godzin wieczornych. Początek koncertu o godz. 19.00.

Jak zawsze na uczestników występu na Placu czekają atrakcyjne nagrody, przygotowane przez Urząd Miasta. Podczas dzisiejszego koncertu rozdamy kupony do Mappy oraz Floating Spa Ciała i Umysłu. Wakacyjne koncerty na Placu Wolności są organizowane z inicjatywy prezydenta Białej Podlaskiej.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku (Piątkowe koncerty na Placu Wolności)

Pozostałe artykuły

"Tamten świat" - wystawa fotografii Adama Trochimiuka w piwnicach Urzędu Miasta
2022-04-13

Wystawa została otwarta 12 kwietnia. Kiedy można ją obejrzeć?

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia
2021-08-16

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia trwają w najlepsze.

Kolejne znaleziska na terenie założenia Radziwiłłów
2021-08-14

Dzięki pracom wykopaliskowym na terenie założenia Radziwiłłów odsłaniamy dworską kuchnię i inne zabudowania. Zespół Muzeum Południowego Podlasia odkrywa także elementy wyposażenia i...

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie - 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
2020-09-22

26 września br. w bialskim amfiteatrze odbędzie się widowisko „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Ze względów bezpieczeństwa zostanie ono zaprezentowane dwa razy – o...

Nabór do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6
2020-06-30

Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 prowadzi nabór do oddziału przedszkolnego  dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Wnioski w formie papierowej należy składać do 30 lipca br., codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00  w sekretariacie szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.