Aktualności
Bezpieczna Biała: ruszała druga edycja kursu samoobrony dla kobiet
2015-07-23
Program Bezpieczna Biała wkracza w kolejny etap. Rozpoczęła się druga edycja kursu dla kobiet. Bialczanki będą uczyły się podstawowych technik samoobrony. Bezpłatne zajęcia prowadzone są przez straż miejską i mają na celu, obok promocji zdrowego i bezpiecznego trybu życia, przybliżenie mieszkańcom działalności instytucji samorządowych.

– Zajęcia mają na celu naukę sztuk walki i podstawowych technik obronnych, stosowanych tylko w sytuacjach koniecznych. Nauczymy się także jak pomagać i przeciwdziałać niebezpiecznym sytuacjom – wyjaśnia starszy inspektor Artur Kozioł, prowadzący zajęcia.

Drugą edycję otworzył zastępca prezydenta Białej Podlaskiej Adam Chodziński, który życzył powodzenia kursantkom. Kurs odbywa się w nowej siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Alei Tysiąclecia 22. Funkcjonariusze, pod numerem telefonu: 83 341 64 86, ciągle przyjmują zapisy na zajęcia dla kobiet i dzieci.

Pozostałe artykuły

Pasażerowie MZK już korzystają z nowych, ekologicznych autobusów
2019-06-26

Od tygodnia po ulicach Białej Podlaskiej jeździ 5 fabrycznie nowych ekologicznych autobusów miejskich marki SCANIA CITYWIDE LF. W uroczystym przekazaniu kluczyków prezesowi Miejskiego...

Trening systemu wykrywania i alarmowania
2019-06-25

W dniu 27 czerwca 2019 roku o godz. 12.00

Awaria miejskiej sieci ciepłowniczej - ul. Sidorska / al. Tysiąclecia, ul. Kąpielowa /Wyszyńskiego
2019-06-24

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. informuje, że 18 czerwca br. zdiagnozowano awarię miejskiej sieci ciepłowniczej w komorze przy ul. Sidorskiej / al. Tysiąclecia i w komorze przy ul....

Wyniki konkursów na dyrektorów szkół
2019-06-24

19 czerwca zostały przeprowadzone postępowania konkursowe na dyrektorów szkół. Kandydatami na stanowiska dyrektorów zostali:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.