Aktualności
Szesnaście kobiet ukończyło kurs "Bezpieczna Biała". Trwają zapisy na kolejne zajęcia
2015-07-16
Zakończył się pierwszy kurs samoobrony dla kobiet w ramach cyklu „Bezpieczna Biała”. Szesnaście pań otrzymało od prezydenta Dariusza Stefaniuka certyfikat potwierdzający ukończenie zajęć. Uczestniczki są niezwykle zadowolone z treningów prowadzonych przez straż miejską. Na kolejne zajęcia zapisują się już dziesiątki bialczan.

Spotkanie podsumowujące obyło się w magistracie. Oprócz prezydenta gratulacje kobietom złożył komendant straży miejskiej Artur Żukowski oraz prowadzący zajęcia Artur Kozioł. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, cieszymy się że bialczanki tak chętnie wzięły udział w naszych zajęciach. Liczę na to, że nie stracicie panie z nami kontaktu. Bardzo nam zależy, aby absolwenci i absolwentki kursu się integrowali – podkreślał prezydent Stefaniuk.

Pochwał dla pań nie szczędził także prowadzący zajęcia. – Panie wykazały się dużą determinacją. Liczę, że zapiszecie się na kolejne zajęcia, tym razem bardziej zaawansowane – mówił Artur Kozioł. 

Kobiety otrzymały certyfikat ukończenia kursu, broszurę z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi samoobrony oraz koszulkę z logo 490-lecia nadania praw miejskich Białej Podlaskiej.

„Bezpieczna Biała” to element reformy straży miejskiej. W nowej siedzibie służb znajduje się salka treningowa, na której samoobrony uczą się kobiety, dzieci, a już wkrótce także seniorzy. Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu straży miejskiej: 83 341 64 86.
Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.