Aktualności
Szesnaście kobiet ukończyło kurs "Bezpieczna Biała". Trwają zapisy na kolejne zajęcia
2015-07-16
Zakończył się pierwszy kurs samoobrony dla kobiet w ramach cyklu „Bezpieczna Biała”. Szesnaście pań otrzymało od prezydenta Dariusza Stefaniuka certyfikat potwierdzający ukończenie zajęć. Uczestniczki są niezwykle zadowolone z treningów prowadzonych przez straż miejską. Na kolejne zajęcia zapisują się już dziesiątki bialczan.

Spotkanie podsumowujące obyło się w magistracie. Oprócz prezydenta gratulacje kobietom złożył komendant straży miejskiej Artur Żukowski oraz prowadzący zajęcia Artur Kozioł. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, cieszymy się że bialczanki tak chętnie wzięły udział w naszych zajęciach. Liczę na to, że nie stracicie panie z nami kontaktu. Bardzo nam zależy, aby absolwenci i absolwentki kursu się integrowali – podkreślał prezydent Stefaniuk.

Pochwał dla pań nie szczędził także prowadzący zajęcia. – Panie wykazały się dużą determinacją. Liczę, że zapiszecie się na kolejne zajęcia, tym razem bardziej zaawansowane – mówił Artur Kozioł. 

Kobiety otrzymały certyfikat ukończenia kursu, broszurę z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi samoobrony oraz koszulkę z logo 490-lecia nadania praw miejskich Białej Podlaskiej.

„Bezpieczna Biała” to element reformy straży miejskiej. W nowej siedzibie służb znajduje się salka treningowa, na której samoobrony uczą się kobiety, dzieci, a już wkrótce także seniorzy. Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu straży miejskiej: 83 341 64 86.
Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.