Aktualności
Drugi dzień Jarmarku u Radziwiłła.Białorusini zrobili niesamowite show! (WIDEO)
2015-07-12
Drugi dzień Jarmarku u Radziwiłła nie zawiódł widzów. Publiczność była zachwycona występami białoruskiego zespołu Tsukarynka. Młodzież zaprezentowała nie tylko ludowe przyśpiewki i tańce, ale również kanon piosenki biesiadnej.

Oprócz gości zza wschodniej granicy w niedzielę 12 lipca zaprezentowała się grupa Drelowiacy. Nie zabrakło miejskiego akcentu. Rodzice z ogromnymi emocjami oglądali występy swoich dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca Podlasiacy. Na podlaską nutę zagrała kapela ludowa o tej samej nazwie.

Jarmark u Radziwiłła to dwudniowa impreza, nawiązująca do Podlaskiego Jarmarku Folkloru. W sobotę na scenie zaprezentowały się zespoły z Niemiec, Ukrainy i Egiptu.

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.