Aktualności

Weekend pod znakiem sportowych sukcesów w Białej Podlaskiej
2026-03-11

Miniony weekend przyniósł mieszkańcom Białej Podlaskiej dawkę wielkich emocji na boiskach i halach sportowych. Bialscy zawodnicy w różnych dyscyplinach zaprezentowali wysoką formę, walcząc o ligowe punkty i turniejowe trofea.

Zwycięstwo szczypiornistów W sobotę piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska potwierdzili swoją dobrą dyspozycję. W ligowym starciu pewnie pokonali NLO SMS ZPRP Kielce wynikiem 36:28. Dzięki tej wygranej komplet trzech punktów pozostał w Białej Podlaskiej, a drużyna otrzymała zasłużone gratulacje za ambitną postawę.

Inauguracja rundy wiosennej na boisku piłkarskim Swoje pierwsze spotkanie w wiosennej kolejce rozegrało MKS Podlasie Biała Podlaska. Mecz z Wisłoką Dębica był zacięty i zakończył się podziałem punktów po remisie 1:1.

Dominacja siatkarek w turnieju Kinder Joy of Moving Sportowe podsumowanie weekendu należało do młodych adeptów siatkówki. W hali Szkoły Podstawowej nr 9 odbył się turniej minisiatkówki Kinder Joy of Moving (kategorie: dwójki, trójki i czwórki). W rywalizacji wzięły udział zespoły:

  • SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska,

  • UKS Jagiellończyk Biała Podlaska,

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka,

  • oraz gościnne drużyny z Międzyrzeca Podlaskiego i Łukowa.

Wielki sukces odniosły zawodniczki SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska, które zajęły pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych, udowadniając doskonałe przygotowanie i talent.

Pozostałe artykuły

W hali sportowej Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej odbył się I etap Międzyszkolnego Turnieju Szkół „EkoAktywni - razem dla zdrowej przyszłości”....

Na wydarzenie inauguracyjne zapraszamy już za tydzień, 25 kwietnia, o godz. 19:00 do Parafia bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - finał wojewódzki dziewcząt rozegrano w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia.

Koszykarze ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej

Rondo u zbiegu ul. Sidorskiej i Al. Jana Pawła II nosi imię bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.