Aktualności
Piątkowe koncerty: Tubas będzie rządził na Placu (WIDEO)
2015-07-09

Kolejna muzyczna uczta szykuje się w piątek na Placu Wolności. W ramach cotygodniowych koncertów zobaczymy grupę, której nie trzeba przesadnie przedstawiać. Grają wybuchową mieszankę funku, soulu, hip-hopu i jazzu. W ubiegłym roku wydali swój debiutancki krążek pod tytułem "Bez konserwantów", a ostatnio potwierdzają swoje możliwości na każdym kroku.

Z przodu Domek i Woytak, na gitarach Jeff i Qdłaty, na klawiszach Huffy, na perkusji Mewa – Tubas Składowski za każdym razem brzmi tak samo energetycznie i z pełnym luzem. Wszyscy znają się od dawna, co widać doskonale na scenie, bo każdy numer wydaje się trafiony w punkt. Często chodzi o najzwyklejszą zabawę, ale nie brakuje też ważnych słów, zaangażowania w kwestie społeczne i ekologiczne. Potwierdzeniem debiutancki album grupy, który już w formie graficznej zapowiada konkretny przekaz.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na facebooku

Ostatnio przywieźli z Dębicy główną nagrodę konkursu "Dobre dźwięki" i zaprezentowali się na scenie Goodfest 2015 obok takich gwiazd jak xxanaxx i Hey. Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał także nowy klip Tubasów do remiksu tytułowego utworu z ich debiutanckiej płyty. To zapowiedź remiksowej EP-ki, na której pojawią się także Tas, Qciek i Spajku/Dziunek.

W piątek bialska ekipa na pewno nie zawiedzie, a na wszystkich którzy pojawią się na Placu Wolności, w przerwie koncertu czekają atrakcyjne nagrody. Uczta dla uszu rozpocznie się o godz. 19.00.

Pozostałe artykuły

"Tamten świat" - wystawa fotografii Adama Trochimiuka w piwnicach Urzędu Miasta
2022-04-13

Wystawa została otwarta 12 kwietnia. Kiedy można ją obejrzeć?

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia
2021-08-16

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia trwają w najlepsze.

Kolejne znaleziska na terenie założenia Radziwiłłów
2021-08-14

Dzięki pracom wykopaliskowym na terenie założenia Radziwiłłów odsłaniamy dworską kuchnię i inne zabudowania. Zespół Muzeum Południowego Podlasia odkrywa także elementy wyposażenia i...

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie - 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
2020-09-22

26 września br. w bialskim amfiteatrze odbędzie się widowisko „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Ze względów bezpieczeństwa zostanie ono zaprezentowane dwa razy – o...

Nabór do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6
2020-06-30

Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 prowadzi nabór do oddziału przedszkolnego  dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Wnioski w formie papierowej należy składać do 30 lipca br., codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00  w sekretariacie szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców