Aktualności
Wakacje spędzili w Pucku
2015-07-08
Od 8 do 13 czerwca grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej uczestniczyła w wycieczce do Pucka. W trakcie wyjazdu realizowany był program „Można Inaczej”.

Na trasie wędrówki uczniowie zwiedzili: pole bitwy pod Grunwaldem, Malbork, Gdańsk (Długi Targ, Dwór Artusa, Długie Pobrzeże, Kościół Mariacki) i Sopot. Ogromną atrakcją wyjazdu były zajęcia w największym w Europie parku trampolin Jumpcity. Dzieci spacerowały i opalały się na plaży na Półwyspie Helskim. Codziennie pod opieką instruktorów uczyły się żeglować na łódkach typu Puck. Wieczorami grały w gry towarzyskie i przy ognisku śpiewały szanty.

Wyjazd grupy dzieci ze Szkoły Podst. nr3 im. Marii Konopnickiej był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Biała Podlaska, Białej Orkiestry Podlaskiej i Rotary Clubu Biała Podlaska.

Organizatorami wyjazdy i opiekunami dzieci byli: Jolanta Górska, Kinga Dylawerska- Wójtowicz i Mariusz Michalczuk.
Pozostałe artykuły

Jubileusz 30-lecia bialskiego MOPS
2020-06-01

1 czerwca 2020 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej obchodzi 30 – lecie funkcjonowania i pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Dzień Samorządu Terytorialnego
2020-05-27

27 maja, w rocznicę wyborów samorządowych roku 1990, które symbolicznie rozpoczęły najnowszą historię polskiej samorządności, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. W tym roku przypada 30. rocznica tego ważnego wydarzenia.

Pomagamy naszemu szpitalowi - Miasto kupiło trzy respiratory kliniczne
2020-05-26

Już wkrótce do bialskiego szpitala trafią respiratory kliniczne dla wsparcia leczenia osób zarażonych koronawirusem. Udało się je zakupić mimo trudnej sytuacji na rynku medycznym, by wesprzeć pacjentów i personel medyczny.

Powstaje Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Przybuże
2019-08-27

14 sierpnia br. zostało podpisane w UM Biała Podlaska porozumienie w sprawie powołania komitetu organizacyjnego mającego utworzyć Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Przybuże. Strony Porozumienia zawarły je, kierując się pragnieniem swobodnego zrzeszania się oraz koordynacji współpracy samorządów i społeczności lokalnych z obszarów przygranicznych.

Uroczystości upamiętniające jeńców włoskich - 8 maja 2019 r.
2019-05-09

Uroczystości upamiętniające żołnierzy włoskich więzionych w obozie Stalag 366 Z, który znajdował się na terenie dzisiejszej ul. Wesołej, otworzył prezydent Michał Litwiniuk. Prezydent miasta...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców