Aktualności
Wakacje spędzili w Pucku
2015-07-08
Od 8 do 13 czerwca grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej uczestniczyła w wycieczce do Pucka. W trakcie wyjazdu realizowany był program „Można Inaczej”.

Na trasie wędrówki uczniowie zwiedzili: pole bitwy pod Grunwaldem, Malbork, Gdańsk (Długi Targ, Dwór Artusa, Długie Pobrzeże, Kościół Mariacki) i Sopot. Ogromną atrakcją wyjazdu były zajęcia w największym w Europie parku trampolin Jumpcity. Dzieci spacerowały i opalały się na plaży na Półwyspie Helskim. Codziennie pod opieką instruktorów uczyły się żeglować na łódkach typu Puck. Wieczorami grały w gry towarzyskie i przy ognisku śpiewały szanty.

Wyjazd grupy dzieci ze Szkoły Podst. nr3 im. Marii Konopnickiej był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Biała Podlaska, Białej Orkiestry Podlaskiej i Rotary Clubu Biała Podlaska.

Organizatorami wyjazdy i opiekunami dzieci byli: Jolanta Górska, Kinga Dylawerska- Wójtowicz i Mariusz Michalczuk.
Pozostałe artykuły

Aniołkowe granie w Przedszkolu Samorządowym nr 3
2023-01-26

Aniołkowe granie - piękna akcja dla rodzin zastępczych - rozbrzmiało w tym roku w Przedszkolu Samorządowym nr 3 i w Przedszkolu Niepublicznym im. Przyjaciół Kubusia Puchatka.

Zaszczep się w wakacje - zadbaj o przyszłość, zaszczep się na życie
2021-08-10

Zdrowie to według Polaków najważniejsza wartość w życiu człowieka. Dbajmy o siebie, dbajmy o swoich bliskich.

Dofinansowanie zakupu nowego samochodu dla OSP „Sidorki”
2021-08-03

Mitsubishi L200 - to nowy nabytek OSP "Sidorki" Biała Podlaska kupiony przy wsparciu Miasta Biała Podlaska. Przekazaliśmy na to dofinansowanie w wysokości 30 tys. zł.

Jubileusz 30-lecia bialskiego MOPS
2020-06-01

1 czerwca 2020 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej obchodzi 30 – lecie funkcjonowania i pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.