Aktualności

Bezpłatne seminarium „Bezpieczne płatności w Internecie dla seniorów – III termin"
2025-09-12
Miejski Rzecznik Konsumentów w Białej Podlaskiej zaprasza do uczestnictwa (online) w seminarium „Bezpieczne płatności w Internecie dla seniorów – III termin". Spotkanie odbędzie się 17 września, w godz. 10:00-12:30 w piwnicy UM Biała Podlaska (wejście od ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3).
 
Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Ministrem do spraw Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.
Jest skierowane do seniorów oraz ich opiekunów. Celem webinarium jest zwiększenie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.
 
W programie, m.in.
- Sposoby oszukiwania przez Internet
- Jakie dane chcą ukraść przestępcy w Internecie
- Jak rozpoznać fałszywa stronę i gdzie ją zgłosić
- Cyberhigiena-dobre praktyki korzystania z Internetu
- Co zrobić jeśli dam się oszukać
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Po webinarium, dla chętnych pogadanka z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów w Białej Podlaskiej.

 

Pozostałe artykuły

Za nami ostatnia odsłona dwuletniego projektu "PEREBORY. ODSŁONY – popularyzacja niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO", a była nim promocja książki Agnieszki Mikszty, etnograf Muzeum Południowego Podlasia. 

Spotkanie świąteczne u Wojewody Lubelskiego Krzysztofa Komorskiego było okazją nie tylko do złożenia okolicznościowych życzeń, ale także do podsumowania dotychczasowych działań. Podczas wydarzenia...

W klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili uczestników wczorajszego spotkania w Bursie Szkolnej w Białej Podlaskiej uczniowie oraz zaproszeni goście.

  Konsekwentnie rozwijamy szkolnictwo zawodowe w naszym mieście, dbając o kompetencje młodych ludzi i ich pewny start na rynku pracy. W ramach projektu „Wdrożenie programów rozwojowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe w MOF Biała Podlaska”, realizowanego z udziałem środków Unii Europejskiej, uczniowie i nauczyciele zdobywają cenne kwalifikacje. Możliwości dla uczniów:

Wigilia w PCK Spotkanie wigilijne w PCK Biała Podlaska i Klubie Seniora Czas wywołało najmilsze uczucia i wprowadziło świąteczny klimat.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.