Aktualności
Full Power Spirit na Placu. Zaczarowali i rozbujali
2015-07-04
Na Placu Wolności po raz kolejny było głośno. Tym razem za sprawą formacji Full Power Spirit, która zaprezentowała się w dwóch zaskakujących odsłonach. Najpierw akustycznie, później w tradycyjnych, oryginalnych aranżacjach. Dobrze znane hity zabrzmiały z nową świeżością.

Obok Mirasa (Mirek Kirczuk) i Dzyrooo (Marek Dzyr), założycieli bialskiej grupy, na scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy Olka Pryka (beatbox) oraz Łukasza Chylińskiego (giatara i śpiew). Występ rozpoczął się oryginalnie, gdy znany utwór "Jestem" wybrzmiał w akustycznej wersji. Podobnie było przez całą pierwszą część występu, kiedy dobrze znane nuty otrzymały dodatkową fantazję i gitarowe wstawki. 

Gdy na Placu zrobiło się ciemniej, zabrzmiały z kolei dobrze znane, gramofonowe dźwięki. Przypomnieliśmy sobie "Wojownika", "Janka sprzedawcę firanek", czy "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Bialscy artyści potwierdzili, że cały czas znajdują się w świetnej formie, a upływ lat dodaje ich muzyce uroku. W przyszłym roku grupa będzie świętowała 15-lecie istnienia. 
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.