Aktualności
Full Power Spirit na Placu. Zaczarowali i rozbujali
2015-07-04
Na Placu Wolności po raz kolejny było głośno. Tym razem za sprawą formacji Full Power Spirit, która zaprezentowała się w dwóch zaskakujących odsłonach. Najpierw akustycznie, później w tradycyjnych, oryginalnych aranżacjach. Dobrze znane hity zabrzmiały z nową świeżością.

Obok Mirasa (Mirek Kirczuk) i Dzyrooo (Marek Dzyr), założycieli bialskiej grupy, na scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy Olka Pryka (beatbox) oraz Łukasza Chylińskiego (giatara i śpiew). Występ rozpoczął się oryginalnie, gdy znany utwór "Jestem" wybrzmiał w akustycznej wersji. Podobnie było przez całą pierwszą część występu, kiedy dobrze znane nuty otrzymały dodatkową fantazję i gitarowe wstawki. 

Gdy na Placu zrobiło się ciemniej, zabrzmiały z kolei dobrze znane, gramofonowe dźwięki. Przypomnieliśmy sobie "Wojownika", "Janka sprzedawcę firanek", czy "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Bialscy artyści potwierdzili, że cały czas znajdują się w świetnej formie, a upływ lat dodaje ich muzyce uroku. W przyszłym roku grupa będzie świętowała 15-lecie istnienia. 
Pozostałe artykuły

#Bialawdomu - pamiętaj o ograniczeniach!
2020-04-06

Od 25 marca br. obowiązują nowe ograniczenia mające na celu minimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa.

List prezydenta Michała Litwiniuka do Prezesa Rady Ministrów z apelem o zmianę terminów wyborów Prezydenta RP
2020-04-06

Jako pierwszy samorządowiec z naszego regionu prezydent Michał Litwiniuk wystosował 25 marca br. list do Prezesa Rady Ministrów, w którym zaapelował o zmianę terminu wyborów Prezydenta RP. Apel ten, cytowany wielokrotnie przez ogólnopolskie media, odbił się szerokim echem.

Program „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2020
2020-04-06

Miasto Biała Podlaska zamierza przystąpić do ogłoszonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2020, dofinansowanego ze...

Komunikat Prezydenta Miasta w sprawie wznowienia działalności targowiska miejskiego dla sprzedających produkty rolno-spożywcze
2020-04-03

Informuję, że od 4 kwietnia 2020 r. do odwołania, zostaje wznowiona działalność targowiska miejskiego przy Al. Tysiąclecia wyłącznie dla osób sprzedających produkty rolno-spożywcze.

Komunikat Prezydenta Miasta w sprawie przyjmowania dokumentów od mieszkańców
2020-03-30

W celu przeciwdziałania rozszerzającej się pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 informuję, że Urząd Miasta Biała Podlaska oraz Urząd Stanu Cywilnego od dnia 31 marca 2020 r. do odwołania przyjmował...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie zmiany trybu pracy Urzędu Miasta, Urzędu Stanu Cywilnego i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej