Aktualności

Za nami Finał Wojewódzki Siatkówki Chłopców - Licealiada
2025-03-20

Turniej rozegrano w IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej , a wraz z organizatorami rozpoczęła go - w imieniu prezydenta Michał Litwiniuk - Beata Demianiuk, naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Na 1. miejscu uplasowali się uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, na 2. drużyna IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej, a na 3. drużyna ze Świdnika.

Gratulujemy najlepszym siatkarzom awansu do rozgrywek ogólnopolskich!

Pozostałe artykuły

Za nami pierwsze wydarzenie towarzyszące 8. Festiwalowi im. Bogusława Kaczyńskiego, które odbyło się w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła przy Klasztorze Braci Mniejszych...

FiKa Fundacja inicjatyw kulturalno - artystycznych zaprosiła mieszkańców do wspaniałej, tanecznej zabawy w rytmie lindy-hop.

Obchody Święta Wojska Polskiego w Białej Podlaskiej odbyły się w duchu dumy, wdzięczności i wspólnoty z lokalnym garnizonem.

Kolejne muzyczne wydarzenie w Białej Podlaskiej przyniosło dawkę mocnego grania – koncert rockowej formacji Rollercoaster spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności. Czteroosobowy skład zaprezentował autorski materiał, stanowiący udane połączenie klasycznego rocka z wyrazistą nutą bluesa. Na scenie zespół wystąpił w składzie: Kamil Kalicki

12 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Młodzieży. To wyjątkowa okazja, by podkreślić rolę i potencjał młodego pokolenia w życiu lokalnej społeczności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
>>> <<<