Aktualności
Nowy skarbnik miasta. Zobacz, kto policzy miejskie pieniądze
2015-07-01

Bialski Urząd Miasta będzie miał nowego skarbnika. Wyboru Marty Juchnikowskiej dokonała rada miasta na ostatniej sesji. 36-letnia urzędniczka dotychczas pełniła te same obowiązki w Terespolu. Swoją pracę rozpocznie 1 sierpnia.

Juchnikowska, rocznik 1979, studiowała ekonomię na Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie. Swoją karierę naukową kontynuowała na Akademii Podlaskiej w Siedlcach, gdzie obroniła pracę magisterską na kierunku zarządzanie i marketing. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studia podyplomowe w Akademii Liderów Samorządowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Od ośmiu lat jest skarbnikiem miasta Terespol. Wcześniej przez trzy lata pracowała jako główna księgowa w Miejskiej Służbie Drogowo-Mostowej w Terespolu oraz przez rok jako główna księgowa Przedszkola Miejskiego w Terespolu. Przez rok była także sekretarzem Publicznego Gimnazjum nr 1 w Terespolu.

Nowa skarbnik miasta posiada Certyfikat Księgowego wydany przez Ministerstwo Finansów.

Pozostałe artykuły

Fundacja Dom Belli otrzymała wsparcie
2022-10-04

Fundacja Dom Belli realizuje zadanie publiczne w zakresie opieki nad kotami wolno żyjącymi i bezdomnymi z terenie Białej Podlaskiej - na podstawie umowy podpisanej przez prezydenta Michała Litwiniuka  z reprezentującą Fundację Izabelą Kunicką.

Motocykliści zakończyli tegoroczny sezon
2022-09-28

25 września na placu Wolności w Białej Podlaskiej odbyło się XIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego.  Muzyczną atrakcją spotkania był koncert znanego bialskiego zespołu Gutter Sirens. 

Międzynarodowy sukces bialskich artystów
2022-09-27

W piątek 16 września b.r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Muzeum Okręgowym w Toruniu, odbyło się uroczyste rozdanie nagród XLIII Międzynarodowego...

Jarmark Michałowy
2022-09-24

Jarmarkiem Michałowym, jak dyktuje piękna tradycja (czerpiąca z czasów Radziwiłłów i Alba Ducalis), rozpoczęliśmy świętowanie dni naszego patrona św. Michała Archanioła.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.