Aktualności
Nowy skarbnik miasta. Zobacz, kto policzy miejskie pieniądze
2015-07-01

Bialski Urząd Miasta będzie miał nowego skarbnika. Wyboru Marty Juchnikowskiej dokonała rada miasta na ostatniej sesji. 36-letnia urzędniczka dotychczas pełniła te same obowiązki w Terespolu. Swoją pracę rozpocznie 1 sierpnia.

Juchnikowska, rocznik 1979, studiowała ekonomię na Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie. Swoją karierę naukową kontynuowała na Akademii Podlaskiej w Siedlcach, gdzie obroniła pracę magisterską na kierunku zarządzanie i marketing. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studia podyplomowe w Akademii Liderów Samorządowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Od ośmiu lat jest skarbnikiem miasta Terespol. Wcześniej przez trzy lata pracowała jako główna księgowa w Miejskiej Służbie Drogowo-Mostowej w Terespolu oraz przez rok jako główna księgowa Przedszkola Miejskiego w Terespolu. Przez rok była także sekretarzem Publicznego Gimnazjum nr 1 w Terespolu.

Nowa skarbnik miasta posiada Certyfikat Księgowego wydany przez Ministerstwo Finansów.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców