Aktualności
Parafia św. Michała Archanioła ma 20 lat!
2024-07-08

Dokładnie 20 lat temu ówczesny biskup siedlecki Zbigniew Kiernikowski wydał dekret dotyczący powołania nowej parafii w Białej Podlaskiej. Na czele parafii stoi ks. Henryk Jakubowicz, a na uroczystości gościem był również jej pierwszy proboszcz - ks. Mieczysław Lipniacki.

Msza z okazji jubileuszu połączona z piknikiem rodzinnym, na którym wystąpił m.in. zespół muzyczny Chwilka, oraz rajdem rowerowym odbyła się z udziałem biskupa diecezji siedleckiej Kazimierza Grudy, który podziękował prezydentowi Michał Litwiniu k za wspieranie parafii

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców