Aktualności

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Walentynkowe spotkanie w KK Scena
2024-02-20

Walentynkowe spotkanie w KK Scena, zorganizowane przez PCK Biała Podlaska, było niezapomnianym wydarzeniem, podczas którego bialczanie mogli podziwiać różnorodne talenty.

Sukces siatkarek SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska
2024-02-18

Siatkarki SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska zostały mistrzyniami województwa lubelskiego w piłce siatkowej w kategorii kadetek.

Światowy Dzień Kota
2024-02-17

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji w Multicentrum odbyło się spotkanie z Izabelą Kunicką z Fundacji Dom Belli, która na co dzień niesie pomoc bezdomnym kotom i wie o nich wszystko!

IV Ogólnopolski Gimnastyczny Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024
2024-02-17

Już 4. raz gościliśmy w mieście gimnastyczki z całej Polski na ogólnopolskim turnieju organizowanym przez SGA Biała Podlaska w gościnnych progach hali IV LO im. Stanisława Staszica. Z...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.