Aktualności
Otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane"
2024-03-02

Wczoraj w Bialskiej Galerii Fotografii odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane" autorstwa utalentowanego fotografa Andrzeja Grudnia.

Gości w imieniu prezydenta miasta Michała Litwiniuka powitała Beata Demianiuk, kierownik Referatu Kultury i Sportu UM, przekazując artyście serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.

Andrzej Grudzień, znakomity fotograf i wyjątkowy obserwator, w magiczny sposób uchwycił piękno najzwyklejszych chwil. Jego prace przenoszą nas w podróż przez fascynujący świat, gdzie każdy kadr staje się opowieścią samą w sobie.

Artysta osobiście spotkał się z pasjonatami fotografii, dzieląc się nie tylko technicznymi aspektami swojej twórczości, lecz także głębokimi refleksjami i emocjami związanymi ze światem, który przedstawia na swoich fotografii.

Wystawę "Światy Widziane" można podziwiać bezpłatnie w Bialskiej Galerii Fotografii do 14 kwietnia br.

Pozostałe artykuły

Koncert Biała Big Band i Zespołu wokalnego Chwilka
2024-05-24

Biała Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina połączył siły z zespołem Chwilka działającym w Bialskim Centrum Kultury i powstała z tego cudowna swingowa uczta muzyczna

Seniorzy świętowali Dzień Matki
2024-05-23

Dzień Matki coraz bliżej a bialscy seniorzy już świętowali ten szczególny dzień. Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Białej Podlaskiej, podczas spotkania integracyjnego podziękowali mamom oraz wysłuchali koncertu w wykonaniu zespołu Apasjonata pod kierownictwem Waldemara Mazura.

W II LO im. Emilii Plater została otwarta nowa strzelnica łucznicza
2024-05-23

Obiekt powstał przy wsparciu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, a jego inicjatorami byli: Pan Marek Romaniuk oraz Pan Marcin Mincewicz.

Projekt edukacyjny "Turniej Szkół 2024"
2024-05-22

Turniej Szkół to wspaniała inicjatywa umożliwiająca uczniom integrację i zaprezentowanie swoich umiejętności.

Dni Białej Podlaskiej
2024-05-22

Dni Białej Podlaskiej to moc muzycznych i sportowych atrakcji!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców