Aktualności
Występy amatorskich grup teatralnych: Teatr Słowa oraz Zespołu Teatralnego "Fantazja"
2023-10-02

Weekend należał do amatorskich grup teatralnych działających przy Bialskim Centrum Kultury, których spektakle "Zemsta", "Baśń o smoku bialskim," oraz "Bajki, bajeczki i prawda" przyciągnęły tłumy widzów! W sobotę i niedzielę w ramach dni Patrona Miasta mieliśmy okazję podziwiać niesamowity talent aktorów Teatru Słowa oraz Zespołu Teatralnego "Fantazja", którzy wystąpili w nowej sali teatralnej przy ulicy Krótkiej 1.

Organizatorami wydarzenia byli: prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury

Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji psów i kotów
2024-04-13

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich na terenie Miasta Biała Podlaska.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2024-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przypominający o ludobójstwie zaplanowanym w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.