Aktualności
Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.  

W konkursie wzięło udział blisko 2 tysiące tancerzy z północnej i wschodniej Polski. Rywalizacjia odbyła się na deskach sali widowiskowej Bielskiego Domu Kultury. Tancerze prezentowali się  w licznych stylach tanecznych, m.in.: jazz, modern jazz, taniec współczesny, hip hop czy street dance  oraz w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.  

Tancerzy oceniało profesjonalne jury w składzie: Karolina Olszewska (zwyciężczyni you can dance, wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata), Edyta Szachaniewicz (choreograf i nauczycielka Sztuk Scenicznych Akademii Muzycznej w Łodzi), Ziemowit Bogusławki (koordynator "Free Mind", "Brakestok" zawodów tanecznych  brake dance).

Tancerze DASu 16 krotnie stawali na podium. 4 razy odbierając złote trofea, 6 razy srebrne a 5 razy brązowe.  

Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie bliso 600 tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach.  Przed nimi kolejne starty.   

Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik Zaremba.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców