Aktualności
Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.  

W konkursie wzięło udział blisko 2 tysiące tancerzy z północnej i wschodniej Polski. Rywalizacjia odbyła się na deskach sali widowiskowej Bielskiego Domu Kultury. Tancerze prezentowali się  w licznych stylach tanecznych, m.in.: jazz, modern jazz, taniec współczesny, hip hop czy street dance  oraz w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.  

Tancerzy oceniało profesjonalne jury w składzie: Karolina Olszewska (zwyciężczyni you can dance, wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata), Edyta Szachaniewicz (choreograf i nauczycielka Sztuk Scenicznych Akademii Muzycznej w Łodzi), Ziemowit Bogusławki (koordynator "Free Mind", "Brakestok" zawodów tanecznych  brake dance).

Tancerze DASu 16 krotnie stawali na podium. 4 razy odbierając złote trofea, 6 razy srebrne a 5 razy brązowe.  

Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie bliso 600 tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach.  Przed nimi kolejne starty.   

Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik Zaremba.

Pozostałe artykuły

IX edycja Budżetu Obywatelskiego startuje!!!
2024-07-19

Po raz IX zapraszamy Państwa do wspólnego gospodarowania pieniędzmi z budżetu naszego miasta. W tym roku przeznaczamy na Budżet Obywatelski Białej Podlaskiej 2 205 000 zł, do którego już od 22 lipca 2024 r. będziecie mogli Państwo składać swoje propozycje.

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.