Aktualności
Spotkanie z okazji Dnia Kobiet, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
2023-03-16

Nasze panie seniorki są wspaniałe, kreatywne i imponują energią.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów było nie tylko okazją do złożenia życzeń, ale też wspaniałych wykładów - z okazji Światowego Dnia Konsumenta zorganizowaliśmy z panią rzecznik konsumentów Jolantą Marczuk, spotkanie ze specjalistami UKE – Anną Ligęską-Korol i Arkadiuszem Kozłowskim, którzy udzielili wielu cennych wskazówek w ramach prelekcji „Bezpieczny senior – wiem, co podpisuję”

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców