Wydarzenia
Konkurs na Tradycyjną Palmę Wielkanocną
sobota, 1 kwietnia 2023, 09:30-12:00

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie na Tradycyjną Palmę Wielkanocną.

Celem konkursu jest popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych, pogłębienie wiedzy na temat symboliki i znaczenia palmy w obrzędowości ludowej, rozbudzanie inwencji twórczej, integracja społeczności lokalnej.

Konkurs ma charakter otwarty, prace należy złożyć 1 kwietnia w godz. 9:30 – 10:30, w namiocie Bialskiego Centrum Kultury na placu Wolności w Białej Podlaskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi podczas Jarmarku Wielkanocnego, 1 kwietnia ok. godz. 12:00 na placu Wolności w Białej Podlaskiej.

Więcej informacji w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Białej Podlaskiej, plac Wolności 10, tel. 83 341 67 30. 

https://bck24.pl/konkurs-na-tradycyjna-palme-wielkanocna-2023/ 

Zapraszamy!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.