Aktualności
Sukces tancerzy z Dance Academy Studio
2023-03-14

16 cennych pucharów przywieźli ze sobą tancerze Dance Academy Studio z XV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca City Of Dance. Turniej odbył się 11 marca w Białymstoku. 

W konkursie wzięło udział blisko 2 tysiące tancerzy z całej Polski. Rywalizacja odbyła się w licznych stylach tanecznych min.: jazz, modern jazz, taniec współczesny, hip hop czy street dance. Zawodnicy prezentowali się w konkretnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach. 

Tancerzy oceniało profesjonalne jury w składzie: Adam Kozal (solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej), Mario Brzozowski (należy do czołowej grupy breakdance LLCB/Boogie Lans oraz międzynarodowego projektu Dublin City B-Boys), Daniela Rzeszot oraz Liana Wolcman z kijowskiej szkoły baletowej.

Tancerze Dance Academy Studio okazali się bezkonkurencyjni w 5 kategoriach, turniejowe srebra odbierali 2 krotnie a 9 krotnie stawali na III stopniu podium.

Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie ponad 500 tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Przed nimi kolejne starty.  

Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik Zaremba.

Pozostałe artykuły

Pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanych Bialczanek
2023-03-20

Za nami pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanych Bialczanek, którego inicjatorką jest Anna Stolarczuk , społeczniczka, zawodowo zajmująca się prowadzeniem szkoleń i warsztatów o tematyce profilaktycznej.

Powitaj wiosnę na sportowo
2023-03-20

21 marca br. rozpoczynamy trening przygotowujący do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2023. Jak na mistrzów przystało wybierzemy się na przejażdżkę, którą zakończymy przy ognisku w Porosiukach.

Program „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023
2023-03-20

Gmina Miejska Biała Podlaska otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Solidarnościowego na realizację resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023. Program realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej.

"Szóstka" awansowała do finału wojewódzkiego w minisiatkówce dziewcząt
2023-03-17

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej awansowała do finału wojewódzkiego w Minisiatkówce Dziewcząt "Igrzyska Dzieci" w kategorii "czwórki".Trenerem siatkarek jest Grzegorz Piszcz.

Finał Miasta Biała Podlaska w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada za nami
2023-03-17

Drużyny walczyły o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, oraz awans do rejonu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.