Aktualności
Pogrzeb Macieja Falkiewicza
2023-03-02

8 marca br. o godz. 9.30 w kościele św. Anny w Białej Podlaskiej odbędzie się msza pogrzebowa Macieja Falkiewicza.

W październiku, gdy obchodziliśmy 80 urodziny Artysty, prezydent Michał Litwiniuk napisał z okazji tego jubileuszu i zorganizowanego wtedy wernisażu: „Maciej Falkiewicz od lat pokazuje nam, jak patrzeć na otaczającą rzeczywistość, by dostrzegać w niej różne wymiary i być w niej ponad czasem – bo ponadczasowe jest piękno. Niech wernisaż „Malowałem, co chciałem” pozostanie w Państwa pamięci jako spotkanie, którego osią przewodnią była wolność – twórcza, indywidualna, wolność, jakiej poczucie daje wejście w świat wyjątkowych obrazów. Są nie tylko piękne – są jak wizualny pamiętnik naszych stron”.

Tak zapamiętamy Macieja Falkiewicza - jako przewodnika po wyjątkowości świata

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców