Aktualności
Pomagamy Ukrainie
2023-02-26

Wszystkie ręce na pokład pomocy walczącej bohatersko Ukrainie - ta pomoc płynie od ponad roku ze wszystkich stron i w różnych formach. Nasz ostatni transport zorganizowaliśmy wspólnie z ks. Marcinem Gościkiem z bialskiej parafii prawosławnej pw. Świętych Cyryla i Metodego. To łóżka i materace przekazane przez Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Eleos, także przy zaangażowaniu naszej miejskiej spółki ZGL i jej prezesa Wojciecha Chilewicza.


Kochani, pięknym podziękowaniem dla wszystkich, którzy otwierają swoje serca, będzie dzisiejszy koncert młodych talentów z Ukrainy. Spotkajmy się o godz. 17.00 w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41, by być razem, tak jak jesteśmy razem od 368 dni.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców