Aktualności
Pierwszy etap międzyszkolnego Turnieju Szkół "EKO Festiwal Nauki” za nami
2023-03-01

Za nami pierwszy z trzech etapów międzyszkolnego Turnieju Szkół. To już druga edycja konkursu, który objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Michała Litwiniuka.

23 lutego br. w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej w rywalizacji wzięli udział przedstawiciele klas IV-VI i VII-VIII z publicznych szkół podstawowych działających na terenie miasta.

Pierwszy etap turnieju miał na celu przybliżenie uczniom podstawowych praw natury oraz promowanie postaw proekologicznych i dbałości o środowisko. Polegał on na prezentacji dowolnego eksperymentu naukowego dotyczącego ekologii i obejmującego materiał z podstawy programowej.

W kwietniu w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów zorganizowany zostanie drugi etap konkursu pt. „Jak drzewiej bywało”.

Pozostałe artykuły

IX edycja Budżetu Obywatelskiego startuje!!!
2024-07-19

Po raz IX zapraszamy Państwa do wspólnego gospodarowania pieniędzmi z budżetu naszego miasta. W tym roku przeznaczamy na Budżet Obywatelski Białej Podlaskiej 2 205 000 zł, do którego już od 22 lipca 2024 r. będziecie mogli Państwo składać swoje propozycje.

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.