Aktualności
Pierwszy etap międzyszkolnego Turnieju Szkół "EKO Festiwal Nauki” za nami
2023-03-01

Za nami pierwszy z trzech etapów międzyszkolnego Turnieju Szkół. To już druga edycja konkursu, który objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Michała Litwiniuka.

23 lutego br. w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej w rywalizacji wzięli udział przedstawiciele klas IV-VI i VII-VIII z publicznych szkół podstawowych działających na terenie miasta.

Pierwszy etap turnieju miał na celu przybliżenie uczniom podstawowych praw natury oraz promowanie postaw proekologicznych i dbałości o środowisko. Polegał on na prezentacji dowolnego eksperymentu naukowego dotyczącego ekologii i obejmującego materiał z podstawy programowej.

W kwietniu w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów zorganizowany zostanie drugi etap konkursu pt. „Jak drzewiej bywało”.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców